Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


Hemen Paylaş! kapatılıyor

Kayıt: 08 Ekm 2005
Mesajlar: 751
Konum: Los Angeles, CA
Offline
shape
Tarih: 19 10 2006 16:12

Öncelikle Hemen Paylaş! dosya paylaşım sistemine şu ana kadar gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Hemen Paylaş, ilk Türk dosya paylaşım sistemi olarak, 20 Eylül 2005 tarihinde yayın hayatına başladı ve sizlerin yoğun ilgisi sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaştı. Hemen Paylaş! Ekibi ise sizlere daha iyi hizmet verebilmek için devamlı çalışmalarına devam etti.

Fakat son zamanlarda artan yasa dışı dosya (telif haklarına sahip dosyalar, pornografik içerikli dosyalar vb.) yüklemeleri sebebiyle Hemen Paylaş internet sitesi aleyhine davaların açılması, Hemen Paylaş! Ekibini zor durumda bırakmıştır. Herhangi bir kullanıcı tarafından yüklenen yasa dışı dosyanın tüm sorumluluğunun Hemen Paylaş internet sitesine mal edilmesi nedeniyle, eğer tüm yasa dışı dosyalar silinmezse, hemenpaylas.com adresinden siteye erişim yasal olarak engelleneceği ayrıca site sahibi hakkında dava açılacağı tarafımıza gönderilen ihtar ve kapatma yazısında belirtilmektedir.

Hemen Paylaş'ta barındırılan yaklaşık 2.000.000 dosya içerisinden yasa dışı olanların tespit edilmesi, gerçek anlamda imkansızdır. Bu durum göz önüne alındığında, Hemen Paylaş internet sitesinin yayın hayatına devam etmesi, hukuki açıdan sakıncalıdır. Bu konuda herhangi bir alternatif yol maalesef bulunmamaktadır.

Tüm bu nedenlerle Hemen Paylaş! dosya paylaşım sistemi, 20 Ekim 2006 tarihinde kapatılacaktır.

Yüklenilen tüm dosyalar silineceği için, Hemen Paylaş'a yüklediğiniz dosyalarınızın bir kopyasını bilgisayarınızda bulundurduğunuzdan emin olunuz. Yaşanabilecek herhangi bir veri kaybından Hemen Paylaş! Ekibi sorumlu olmayacaktır.

Hemen Paylaş'ın kapanmasının yol açacağı tüm sorunlar için üzgün olduğumuzu belirtiriz.


Saygılarımızla,
Hemen Paylaş! Ekibi

(Kaynak: http://www.elmasgunes.net/hemenpaylas.html)


Reklamlar
Kayıt: 26 Arl 2005
Mesajlar: 647
Konum: İstanbul
Offline
gevv
Tarih: 21 10 2006 12:51

uploadlarım silindi HemenPaylas Göçtü:)


Arkadaslar hemenpaylas yeniden yapılanıyormus ve yapılan tum uploadları silmişler benimkilede gitti dogal olarak:(

Tum Arsivi Tekrar upload edecem yeni eklenenler devreler vs ile
Saygılar
Başa dön
Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 22 10 2006 00:52

Hemenpaylas.com yeni bir düzenleme ile yayın hayatına devam edecekmiş ama birçok dosyamız silindi.

hemenpaylasa upload yapan arkdaşlar konularını takip edip, istek olduğu taktirde tekrar yüklerlerse sevinirim.

iyi çalışmlar.
Başa dönHemen Paylaş! kapatılıyorSitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based