Elektrotekno.com Ana Sayfa || Genel Elektrik-Elektronik


pic ve proteus

Kayıt: 25 Mar 2006
Mesajlar: 10
Konum: ORDU
Offline
sinceSEKSENDÖRT
Tarih: 10 04 2006 23:45

Jermaine bence sen picden önce bir endüstriyel devre örnekleri olan bir kitap al birde üzerine leyimsiz devre kurmak için bord al ordan yavaş yavaş devre yapmaya başla senin için daha ii olur bende elk-elkt müh. 2 sınıftayım küçük devrelerden başladım çok şey öğrendim sıra pic'e geldi kolay gelsin sana


Reklamlar
Kayıt: 09 Nis 2006
Mesajlar: 24

Offline
arda2006
Tarih: 04 05 2006 21:06

pic ve proteus


proteus mutlaka ogrenılmelı.kutuphanesi cok genıs bır program.toner kalıtelı oldugu zaman utulenınce plakete cok guzel cıkıyo.ayrıca elemanların yerlesımınıde ust gorunume atabılıyorsun.lehımler cok guzel yayılıyo.sıtede proteus ders notları var.pic için mavikitaların kıtabı var.ayrıca www.altaskitap.com a bak
Başa dönOffline
yunusbabacan
Misafir
Tarih: 26 10 2006 19:07

Arkadaşım bence ilk önce proteus öğrenmeyle başala daha sonra proteus un içindeki pic uygulamalrına bak onlar sana ilham verecektir.Çünkü pic ile yapabileceğin en iyi örnekler orada var..
kolay gelsin....
Başa dön
Kayıt: 27 Şub 2006
Mesajlar: 50

Offline
hochocki
Tarih: 01 11 2006 23:14

arkadaşım sana basitçe şöyle anlatayım..
pic bir mikro denetleyicidir bir mikrodenetleyiciyi bilgisayar gibi programlayarak giriş ve çıkış uçlarından istediğin gibi faydalanabilirsin yani pic oluşturacağın devrenin beyni olacaktır.
pic dediğim gibi oluşturacağın devrenin beynidir bu yüzden önce nasıl devre oluşturacağını bilmelisin yani temel devre elemanlarının ne olduğu nasıl kullanıldığı hakkında bilgi edinmelisin..
Başa dön


Sayfaya git Önceki  1, 2

pic ve proteus


Benzer Konular
- proteus extra libray 01.01.2009
- c#-proteus-sanal seri port uygulaması
- Proteus (ISIS ve ARES Kullanımı)

- Proteus Gibi Bir Programda Neden Bu Özellik Yok!

- mikrobasic ile proteus uygulamaları (16f877 için)
- PROTEUS extra tüm library
- Proteus Extra Library
- Proteus 'da Çok İlginç Bir Sorun?
- Proteus'dan Altium'a Geçiş

- Elektronik Devre Çizim Programı Görsel Egitim Seti\Proteus\

- ince ayarlı ısı kontrol proteus devresi pic ile

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based