Elektrotekno.com Ana Sayfa || Teknolojik Haberler


NeoV ile çizilmez teknoloji

Kayıt: 06 Nis 2006
Mesajlar: 112

Offline
clubber
Tarih: 25 02 2007 02:58

Standart LCD monitörlerde panel sertliği sadece 2 . kademde kalıyor. Bundan dolayı panel kolayca zarar görüp, çizilebiliyor. AG Neovo markalı monitörler, kullandığı NeoV teknolojisi ile bu konuda diğer monitörlerden farklılaşıyor. NeoV teknolojisi sayesinde 6. kademe sertliğe sahip olan ekranlar daha dayanıklı bir yapıya sahip olmanın yanı sıra toza karşı da korunuyor.

NeoV teknolojisi AG Neovo tarafından görüntü kalitesini yükseltmek ve rahat görüntüleme sağlamak için geliştirilmiş optik cam teknolojisi. NeoV Optik cam, LDC’nizin ekranını sertleştirip sağlamlık ve kalite katıyor. Standart LCD monitörlerde panel sertliği sadece 2 . kademde kalıyor. Bundan dolayı panel kolayca zarar görüp çizilebiliyor. NeoV teknoloji sayesinde cam, 6. kademe sertliğe ulaşıyor. Bu sertlik ekranı kirden ve hasardan koruyor. NeoV Optical cam çoklu katmanlı bir kaplamaya sahip bulunuyor; bu da yansımayı %4.1 - %0.93 oranında azaltıyor. Böylece görüntü %77.3 oranında iyileşiyor.


Monitörün başında geçirilen zaman uzadığında gözler yorulmaya başlar. Daha yumuşak renklere sahip optik cam teknolojisi gözleri daha az yorarak monitörünüzün başında daha rahat ve uzun zaman geçirilmesine olanak sağlıyor. NeoV Optik cam, CNS (13033) A-level asit testi ve B-level alkali testinden geçirilmiş. Ekrana zarar verilmeden su, alkol veya herhangi bir temizlik maddesiyle temizlenebiliyor. Özel dizayn kaplaması sayesinde farklı uygulamalar için farklı renk ayarları yapmak da mümkün.


ReklamlarNeoV ile çizilmez teknoloji


Benzer Konular
- meslek lisesi elk. elkt. teknoloji alanı dersleri ile ilgili çalışma sorusu
- Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Güç Sistemleri Analizi dersi
- Ülkemizde neden bir Teknoloji üretemiyoruz, Başka ülkeleri taklit ediyoruz???:(

- yüksek teknoloji bilgisayar ağları staj defteri

- bozok üniversitesi yozgat elk son teknoloji geliştirme merkezi idare binası ve
- Nano Teknoloji 2
- gebze yüksek teknoloji mekatronik ders notları
- Bilim ve Teknoloji
- KOU teknoloji yönetim dersi

- Vestel'den teknoloji yüksek lisansı bursu

- İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü EHM II Circuit Analysis Lab

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based