Elektrotekno.com Ana Sayfa || Teknolojik Haberler


Acrox’tan Dünya’nın En Küçük Hub’ı

Kayıt: 06 Nis 2006
Mesajlar: 112

Offline
clubber
Tarih: 25 02 2007 03:00

2000 yılında kurulan ve dünya’nın ikinci lazer mouse teknolojisini üreten Acrox markalı ürünler bundan böyle Multimedya Bilgisayar tarafından Türkiye pazarına sunulacak.

Acrox, Omni Scroll, Blinking mouse, lazer mouse teknolojisinde patent sahibi ve en buyuk Lazer sensör üreticisi Pixart firması ile partner olarak çalışan tek üretici olma özelliğine sahip. Başlangıç olarak 10 farklı çeşitte Mouse ve USB çoklayıcı ürünlerinin satışına başlanan markanın en dikkat çeken ürünlerinden biri de Dünyanın en küçük hub’ı olarak satışa sunulan ürün. Tiitanyum malzeme ile kaplı olan ürün Notebook PC, PDA, Pocket PC, Hand Held PC, Palm ürünlerine direk bağlanabiliyor.


ReklamlarAcrox’tan Dünya’nın En Küçük Hub’ı


Benzer Konular
- pascalda bir büyük bir kücük harfden olucan cümle yazma
- c ile yazılmış küçük,oyun benzeri ürün
- Uludağ Üniversitesi Fizik Soruları (Nil - İlker KÜÇÜK)

- Voltmetre Ampermetre küçük bir sorun

- süper küçük çizgi izleyen
- Küçük ev aletleri hakkında bilgi
- Küçük ev aletleri hakkında bilgi
- Dünya'nın en küçük mikrodalga fırını
- Temel Bilgisayar Bilimleri (C) Ünal Küçük Ders Notu

- Küçük güçlü hidroelektrik santrallerinde plc ile otomatik kontrol

- c++ ile kendimin yaptığı küçük yazılımlar

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based