Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


2 önemli duyuru

Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 14 04 2006 10:11

Zaman geçtikçe ve paylaşımlar arttıkça, geleceğimiz açısından mevcut kurallarda birkaç düzenlemeye gitme ihtiyacı gördük.

1 - Bildiğiniz gibi elektronik konusunda internette oldukça zengin bir ingilizce arşiv var. Fakat biz bunları gelip tek tek buraya upload edersek değil sitenin şu anda bulunduğu hosting paketi, server kiralasak bile bu işin altından çıkmayız. hem hiçte gerek olmayan bir iş yapmış oluruz. çünki bu konuda ihtiyacı olan arkadaşlar, zaten google da yapacakları ufak bi arama ile dökümana ulaşabililer.

Bu nedenle döküman upload ederken sadece türkçe dökümanları tercih edin, diğerleri uyarmadan sileceğim.

2 - Forumdaki programlar bölümünde yasak olmasına rağmen hala kırılmış içerikte programleri veriliyor. Şu ana kadar verilenlerin pek çoğundaki dosyayı indirip kırek li olup olmadığına baktım ve uygun değilse sildim. Ama artık kontrol için bu tip dosyaları tek tek kontrol etmiyeceğim. Yasak olduğunu bile bile paylaşım yapmayın.

O yuzden bundan sonra vereceğiniz programlar downloadleri, sadece program üreticisinin resmi sayfasından olsun. Onun dışındaki rapidshare, hemenpaylas gibi yerlerden verilenleri sebep belirtmeden sileğim. Sonra konu açmıştım nereye kayboldu gibi sorular sormayın.

Forum kuralları bunlara göre yeniden güncellenmiştir.


Reklamlar2 önemli duyuru


Benzer Konular
- rf duyuru panosu ve kodlar
- Rüzgar Enerjisi İle İlgili Önemli Kaynak
- Dünyadaki önemli boğaz, nehir, körfez enerji iletim hattı atlamaları

- plc ile ilgili önemli örnekler

- önemli bir proje yardım
- arakadaşlar görüntü sistemleri hakkında önemli bir not tavsiye ederim....
- Önemli+logic and computer design fundamentals M.Morris Mano-- 4th edition
- matlab ile resim dosyasını 8 bitlik verilere ayırma....(önemli)
- Önemli...! IEC Standardı

- PIC16F84 Haftaya perşembeye kadar Yardım!!!(çok Önemli)

- Bilgisayar kullanıcılarına önemli uyarı

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based