Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


puanlama siteminiz öğrenmek isteyenleri köreltiyor

Kayıt: 27 Şub 2009
Mesajlar: 72

Offline
ato28
Tarih: 21 05 2009 14:42

puanlama sisteminin olması gayet mantıklı... ilk üye olduğumda bende sıkıntısını çekmiştim... ancak şimdi bende yaptığım paylaşımlar ile bu sıkıntıyı aştım.... bu forum sayfasının diğerlerinden ayıran bence en belirgin ve güzel yanı bu.... hem puanlar para ile satılmıyor ki şikayet edelim.... emek verdikçe karşılığı alınıyor... bu dünyada hiç bir şey karşılıksız değildir.... bedava yaşama hayır........


Reklamlar
Kayıt: 13 May 2009
Mesajlar: 20

Offline
haciahmet
Tarih: 21 05 2009 14:48

puanlama mantığı güzel, yanlız ilk başta 20 puan çok az
ilk başta 100 puan olmalı..
ben bir dosya indirdim 20 den 10 a düştü,

ama mantık çok güzel paylaşkı paylaşasın Cool
Başa dön
Kayıt: 24 Eyl 2008
Mesajlar: 788
Konum: gurbeti diyar
Offline
scorpioan
Tarih: 21 05 2009 15:05

arkadaşalar dosya indirirken IDM yada Flashget tarzı programlar ve bunların eklentilerini mutlaka moziladan kapatın yoksa dosya başına çok fazla puanınız gidiyor
Başa dön
Kayıt: 17 Şub 2009
Mesajlar: 11

Offline
mcwebtasarim
Tarih: 24 05 2009 19:58

puan sistemi


ben elektronikte yeniyim herkesin bildiği şeyleri ben daha yeni öğreniyorum ben ne ekleyeyim puan kazanmış olmak için ordan burdan derleme yapıp buraya mı yazayım??
Başa dön
Kayıt: 08 Tem 2008
Mesajlar: 248

Offline
robotik06
Tarih: 24 05 2009 22:59

Re: puan sistemi


mcwebtasarim yazmış
ben elektronikte yeniyim herkesin bildiği şeyleri ben daha yeni öğreniyorum ben ne ekleyeyim puan kazanmış olmak için ordan burdan derleme yapıp buraya mı yazayım??


Puan kazanmak sadece bişeyler ekleyerek değil sitede sorulan sorulura yardımcı olacak şekilde cevaplar verirsen yani arkadaşlara yardımıcıolursan yönetici arkadaşlarda bu yardımını karşılıksız bırakmayacaktır.ayrıca kendi yaptığın calışmalar varsa onları ekle,derslerde yaptığın ufak tefek calışmalar olabilir,deney raporun olabilir,staj dosyan olabilir,illa bi yerlerden derlemene gerek yok başarılar kolay gelsin.
Başa dön
Kayıt: 31 Mar 2007
Mesajlar: 96
Konum: EVDEN İŞTEN
Offline
cenkishan
Tarih: 25 05 2009 00:04

Puanlama Sistemi


Slm arkadaslar paylaşacaksın ki paylaşacak bilgi bulabilesin.Öyle vur kaç olmaz.Burası en kaliteli elektronik forumu.Bunu bu konunun kilitlenme mesinden bile anlayabilirsiniz.Başka forumda olsa eleştiri diye kilitlenebilirdi.
Başa dön
Kayıt: 29 Arl 2007
Mesajlar: 20
Konum: Kayseri
Offline
KaRTaL_eRCiYeS
Tarih: 25 05 2009 04:59

Puanlama sistemi


Upload da download kadar kolay. Neden üşeniyorsunuz upload yapmaya?

Bilgi paylaştıkça güzeldir....
Başa dön
Kayıt: 06 Mar 2009
Mesajlar: 160
Konum: Kocaeli
Offline
camby
Tarih: 04 06 2009 02:10

Puanlama sistemi önemli birşey tabiki de buranın en büyük özelliği tabiki de ama puan vermesi gereken kişiler işini yapmıyor gibi , timpatiye teşekkür ederim , geçenlerde beni duydu yardımcı olmaya çalıştı.
Ama forumda elimden geldiği kadar aktif olup yardım isteyenlere cevap yazıyorum puan yok puan yok , kaç aydır doğru düzgün birşey indirip inceleyemedim.
Ayrıca en önemlisi Tabi ki paylaşım da yapmak lazım ama forum açıkcası bilgi çöplüğü haline gelmiş durumda indirdiğim 10 dosyadan 7sinde bu ne ya buna mı puan harcadım dediğimi hatırlarım . Bu durumda şimdi bu kalitesizlikten şikayet ederken Puan kazanmak için eklemiş olmak için dosya döküman mı ekleyeyim. Mesela bakıyorum geçen sene Sensör tekniği dersime motor hızı ölçümü için encoder yapmışım puls saymışım birşeyler yapmışım. Bakıyorum siteye bu ve buna benzer çok fazla ve benimkinden çok daha kaliteli ve döküman haline getirilmiş projeler paylaşımlar. Yani bu durumda niye ben ekleyeyim daha da çöplük haline getireyim. Aynı şekil basit bir dokunmatik ekran uygulaması yaptım fakat daha iyilerini görünce eklemedim. Eklesene kardeşim çeşit olsun diyebilirsiniz ama aynı projeden 10 tane olunca ve indirdiğiniz ilk 5 tanesi hiçbir işe yaramayınca durum çok kötü oluyor , çıkmaza giriyor...
Yöneticilerin biraz daha siteye sahip çıkmaları gerekiyor bence , iş biraz çıkmaza girmiş durumda, bu yüzden başka yerlerde bilgi paylaşımı yapmak zorunda kaldığımı (insanların zorunda kaldığını) söylemek isterim.
Başa dön
Kayıt: 02 May 2006
Mesajlar: 1689
Konum: Malatya
Offline
timpati
Tarih: 04 06 2009 03:12

kaos


camby yazmış
...
Yöneticilerin biraz daha siteye sahip çıkmaları gerekiyor bence , iş biraz çıkmaza girmiş durumda...


yöneticiler nereye yetişsin ki? net ve bilgi teknolojileri geliştikçe çeşitlilik ve veri artışı karşısında 3-5 insan ne yapabilir? nasıl ki bir bedende her organ ayrı bir iş görüyor, bence konulara göre de ayrı ayrı işin uzmanlarının bununla (gönüllü olarak) ilgilenebilmesi gerek. ayrıca, burası ticari bir site değil, bir forum sitesi yani en acemisinden hatta bu konudan (elektrik-elektronik) çok uzak kişiler bile foruma katılıyor, yardım isteyebiliyor. katılımcıların bilgi düzeyleri de bu kadar farklı olunca ortaya tam bir karmaşa çıkıyor. o yüzden konuları bazı başlıklar altına toplamanın ve yeni veri ekleneceği zaman da konunun ilgili yere yüklenmesinin önemi büyük. bir yanlışlık veya eksiklik olduğunda, site müdavimleri bilgileri yettiğince müdahale ediyor zaten, kaldı ki herkes her dosyayı inceleyemez, bu biraz ilgiye ve bilgiye bağlı bir mesele. birçoğumuz, tam bir maymun iştahlılıkla her veriye el atıp arşivimize katarken, sanki bütün dosyaları inceleyebiliyor muyuz?

bence herkesin bir an önce kendi isteklerini, hedeflerini, eksiklerini çıkarması ve buna göre bir program dahilinde çalışması gerek. sitedeki dağınıklığın nedeni aslında insanların yönelimleri, yoksa sitedeki herşey matematik ve fizik kurallarınca sayısal olarak (robotik) işlenir. kısacası "matrix" filmindeki şu söz doğru bence:
"asıl virüs, siz insanlar değil misiniz? dünyayı kendi isteklerinize göre, plansızca, hızla değiştirip bozmuyor musunuz?
Başa dön
Kayıt: 13 Oca 2009
Mesajlar: 225

Offline
gencdenizci41
Tarih: 04 06 2009 04:13

ben anlamıyorum tartışmayı elbette mevcut durumdan daha iyisi yapılabilir ancak şu haliyle bile gayet güzel ve ihtiyaçlar acevap durumda site. sorduğum bir soruya gecenin 3 ünde bir saat sonra cevap geldi daha ne olsun ben de çok şaşırdım böyle güzel forumlar oluşturdukları için arkadaşlara teşekkür ediyorum.. kaliteyi yakalamanın belki başka yolları da olabilir belki ama bu yol da gayet güzel bence......
Başa dön


Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

puanlama siteminiz öğrenmek isteyenleri köreltiyor


Benzer Konular
- ( PLC'nin mantığını uygulamalı öğrenmek isteyenlere )
- PLC. s7–300 tam olarak öğrenmek istersen aradıgın herşey iceride
- Bilgisayar adından IP adresini öğrenmek

- C++ öğrenmek isteyenlere kaynak notlar

- C# öğrenmek isteyenler için 14 tane güzel örnek
- elektromanyetik hakkında öğrenmek istedikleriniz
- PIC BASIC Öğrenmek İsteyenler....
- Verilog HDL öğrenmek isteyenler için mükemmel kaynaklar
- MikroC Öğrenmek İsteyenler İçin Ders Notları

- C & C++ öğrenmek isteyenler,Yaz Dönemi C eğitimlerimiz Başlıyor

- CCS C Öğrenmek İsteyenler için Güzel Bir kaynak veAyrıca Proteus ile Uygulmalar

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based