Elektrotekno.com Ana Sayfa || Analog devreler, projeler


güç kaynağı

Kayıt: 28 Ekm 2011
Mesajlar: 65

Offline
emirkutlay
Tarih: 17 12 2011 06:26

Evlerde Kullanılabilecek akım oynamalarında Buzdolabı,Klima vs elektronik eşyaları koruyabilecek bir güç Kaynağıdır.Umarım işinize yarayacaktır.Güle güle kullanınız.


Reklamlar
Kayıt: 02 Ksm 2009
Mesajlar: 764
Konum: Kocaeli
Offline
senoleker
Tarih: 18 12 2011 17:57

Bu paylaşımınız da şu http://www.elektrotekno.com/post-116013.html#116013 paylaşımınız gibi insanların puanlarını ÇALMAK için bir tezgah sanırım değil mi?
Başa dön
Kayıt: 28 Ekm 2011
Mesajlar: 65

Offline
emirkutlay
Tarih: 18 12 2011 19:19

senoleker yazmış
Bu paylaşımınız da şu http://www.elektrotekno.com/post-116013.html#116013 paylaşımınız gibi insanların puanlarını ÇALMAK için bir tezgah sanırım değil mi?

quote="senoleker"] emirkutlay yazmış
Sayın Şenoıl Bey:
Anlamanız için dosyayı indirip incelersiniz ondan sonrada yorum getirirsiniz.Puanlarınız gitmesin diye bu kadar cimrilik yapılmaz... :Smile)
Saygılarımla..


SAKIN İNDİRMEYİN
İndirdim ve hiç bir işe yaramaz ne olduğu belirsiz saçma sapan bir dosya
İçinde ne yazdığı bile belli değil. Bakiyattan falan bahseden bir yazı var içinde.
Yani kandırıldım.[/quote]


Şenol Bey sizinle daha evvel görüşmüştük değil mi siz Kocaeli belediyesinde çalışan beyefendi bilirdim sizi oysa siz ya olduğunuz gibi görünün yada göründüğünüz gibi olun ben sizi yanlış tanımışım sizinle bir saat projesi için görüşmüştük.Yalnız bu yaptığınız düpedüz terbiyesizliktir.Ben internetten bulduğum dosyayı paylaştım ve googleda çeviri diye yazdım eğer siz tecrübeli iseniz bunu çözersiniz ve insanlara yardımcı olursunuz.Üstelik de benim ingilizcem yok vede çok fazlada tecrübem yok konuyu irdeleyecek kadar.Yahu siz adamın başına belamısınız.Eğer birazcık Allah korkusu var ise adama leke atmazsınız.AYIPTIR YAPTIĞINIZ AYIPTIR sizi şerefli Davranmaya çağırıyorum .Açıklama yaptım eğer siz indirirken pencerede googledan çeviri yazısını okuyamadınız herhalde Dosyada da kaynağını yazdım sen delikanlı olsan okursun benim açıklama olarak yaptığım çeviriden anlarsın.Kaynak diye sitenin adresine girer Kaynağını irdelersin EDEPSİZ..Ben insanları kandırmak için yapmıyorum Sadece internetten dolaştığım yerde karşılaştığım dosyayı google çevirisi ile okuduğumda insanlara faydalı olacağı için paylaştım.Sana faydalı olmayabilir çünkü anlama yeteneğiniz olmayabilir ama başkalarını da kendiniz gibi görerek ipotek koymanızı uslüp olarak yakıştıramadım.SİZİ DE ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.Sizin başka işiniz yok mu hiç mi utanmazsınız Allah'tan da insanlara ÇAMUR Atarsınız.İnsan olan ders alır da bir daha yapmaz.Sizi yönetime şikayet edeceğim.GÖZÜNÜZ MÜ KALDI ALACAĞIM PUANDAN..
Başa döngüç kaynağı


Benzer Konular
- 0-30v 10 amper güç kaynağı
- 2x15 volt simetrik güç kaynağı
- 0-32 v/0-1.25 amper kısa devre korumalı laboratuar tip güç kaynağı

- 15-24volt/ 12v 3a güç kaynağı

- Opamp 741 ile VCCS (Gerilim Kontrollü Akım Kaynağı) Multisim v12 de inceleme
- güç kaynağı
- +5v, -5v, +12v, -12v, 0-30v ayarlı, voltmetreli güç kaynağı
- Köpük Kesme Güç Kaynağı
- güç kaynağı

- 0-30 Volt 0-5 A ayarlı güç kaynağı

- güç kaynağı yapımı

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based