Elektrotekno.com Ana Sayfa || Ses devreleri (audio circuits) || Anfi devreleri (preamp power amp)


HG Design Home Audio ( Yerli marka )

Kayıt: 06 Ekm 2007
Mesajlar: 63
Konum: bursa
Offline
hüseying
Tarih: 23 08 2013 00:45

Herkese saygılar sevgiler...
Uzun zamandır hayalini kurduğum marka oluşturma özlemine yavaş yavaş son vermeye başladım,ilk olarak 8 yıl önce üretime başladığım ve o zamandan beri soluksuz olarak devam ettiğim DIY olarak nitelendirilen amfi imalatına artık bir isim altında devam edeceğim.
HG Design Home Audio ( Yerli marka )
HG Design Home Audio
http://hgdesignhomeaudio.blogspot.com/

Uzun zamandır burası ve benzer forumlara yapmış olduğum amfi yada pre amfi gibi devrelerin şemalarını koyup yapmış olduğum çalışmaları burada paylaşıyordum, bu işlem yine devam edecek fakat bazı ticari amaçlı üretim yaptığım cihazları soyutlayıp onun dışındaki devreler ile yayınlara devam edeceğim.

Artık yavaş yavaş yerli bir marka oluşturmaya başladım ve ilk aşamalardan biriside reklam olacaktır tabi, bu konuda kendim elimden geleni internet üzerinden ve şahsen kartvizitlerimi dağıtarak yapıyorum, bunun dışında siz sevgili forum kullanıcılarının da bloguma üye olup yada blogumu paylaşarak katkıda bulunabileceğine inanıyorum tek ricam, blogda yorum yapmayın konulara zira bloğumu bir nevi markanın resmi sitesi öncesi işlem gibi oluşturdum, forumlar gibi bir tartışma ortamı yaratmak istemem fakat soru ve yerumlarınızı mail adresime ( gungor.h@hotmail.com ) yazabilirsiniz memnuniyetle cevaplarım.

Şimdilik markam diğer audio markalarına göre çok amatör gözükse de, daha yolun çok başında olduğumun bilincinde olup,markamı oluşturuken dile getirdiğim 'amatör ruhla profesyonel üretim yapmak' sloganı ile çalışmalarıma hız kesmeden devam edeceğim.

Son yıllarda artık kendi üreticileri tarafından üretimlerine son verilmiş dünyaca tanınan markaların meşhur modellerini klonlamamın yanında, yakın zamanlarda belkide önümüzdeki yıllarda çok meşhur olacak bir amfi üzerinde de çalışmalar yapmaya başladım.

Umarım yapmış olduğum ürünleri incelemekten keyif alırsınız.

Teşekkürler ...
Hüseyin Güngör


ReklamlarHG Design Home Audio ( Yerli marka )


Benzer Konular
- 10x10 led'li (100 led) süper audio spectrum analyser devresi.
- Power Electronics: Converters, Applications, and Design
- Klima Santrali ve otomasyonu (Regin marka PLC ile) TEZ İngilizce

- High Frequency Switching Power Supplies: Theory and Design

- programming your home with arduiono
- Matlab Channel Equalization via lms based design (mfile + GUI)
- Electrical Power Systems: Design and Analysis
- Smart Grid: Fundamentals of Design and Analysis
- M.Morris Mano - "Digital Design" kitabının 4th Edt çözümleri

- esa marka VT170W operatör paneline kadame kademe anlatımlı program yüklemek

- Design and Rapid Prototyping of Flight Control and Navigation System for an UAV

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based