Elektrotekno.com Ana Sayfa || Diğer Programlar || Messenger Programları


Programsız Msn Dondurma

Kayıt: 08 Ekm 2005
Mesajlar: 751
Konum: Los Angeles, CA
Offline
shape
Tarih: 26 08 2006 01:46

Öncelikle şunu söylemeliyimki bu yontem bildiginiz msn dondurmadan farklı birşeydir ve %100 çalışır. Çogunuzda msn dondurma prog. vardır. Fakat o pro ile birinin msn sini dondurduktan sonra karşı tarafın msn sini kapatıp açması gerkiyor.Bu yöntemde öyle birşey yok.Programda yok .Yani çok basit bir yontem .Şunu da eklemeliyimki çok bilinen bir yontem degil.Ben de forumlardan degil bir arkdaşımdan ögrendim .. ewt;

1_ kb si yuksek bir ifade buluyoruz ve klavye kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Mesela : - . a b c ... herhangi bir harf olabilir..

2_ Msn sini dondurmak istediginiz kişiye konuşma penceresi açıyoruz ve "Bak izle şimdi msn ni dondurcam netten düşeceksin" diyoruz ve oda başlıyor dalga geçmeye .. Hadi dondur , bekliyorum vs.. diyor..

3_Açtıgınız konuşma penceresinde : Araçlar/metin boyutu/en geniş yapıyoruz .. Tekrar araçlara giriyoruz : araçlar/ifade goster e tıklıyoruz ve ifade göstermeyi kapatıyoruz.. Bunu kapattıgımızda ifadeyi biz göremiyoruz ama karşı taraf görüyor ki zaten istedigimizde bu..

4_İfadeyi hangi harfe kaydettikse metin yazacagınız yeri o harf ile dolduruyoruz .. Tamamen dolduruyoruz ama sonuna kadar hiç yer kalmayana kadar..

5_Doldurduktan sonra ctrl+a ile hepsini seçip , ctrl+c ile kopyalayıp çok hızlı bir şekilde ctrl+v yaparak karşı tarafa en az 10-15 defa gönderiyoruz ..Hiç bir degişiklik olmuyor çevrimdışı vs.. olmuyor . Biraz bekledikten sonra dondurmaya çalıştıgınız kişinin oturum açtıgını görüyoruz .. Tabiki hemen geliyor " nsl yaptın , banada ögretsene Allahını seversen ögret lütfen." vs..

Bu yontem çok işinize yarayacak çünkü %100 çalışıyor..Böyle bir saldırıya dayanacak pc nin özellikleri çok iyi olması gerekir ki oda nadirdir..

not:alıntıdır.


Reklamlar

3 Kullanıcı bu konu için shape arkadaşımıza teşekkür ettiler

Kayıt: 20 Ksm 2006
Mesajlar: 53

Offline
Alfonso
Tarih: 28 12 2006 10:36

teşekkürler güsel paylaşım
Başa dön
Kayıt: 22 Şub 2006
Mesajlar: 17
Konum: Ist
Offline
MESA
Tarih: 28 12 2006 22:34

İlginç ama bence artık çalışmaz ayrıca komik
Başa dön
Kayıt: 17 Ekm 2006
Mesajlar: 142

Offline
ento
Tarih: 28 12 2006 22:49

enterasan böyle şeylere neden gerek duyulur
Başa dön
Kayıt: 04 May 2008
Mesajlar: 49

Offline
dangery85
Tarih: 06 05 2008 14:00

cevap


"İlginç ama bence artık çalışmaz ayrıca komik" MESA
"enterasan böyle şeylere neden gerek duyulur" ento

bir başka kişinin özeline saldırı yada bilgisayarını,msnsini ele geçirme gibi bir hack olayıda söz konusu değil yani sadece eğlence amaçlı birşey ayrıcada çalışıyor teşekkürler....
Başa dön
Kayıt: 05 Arl 2007
Mesajlar: 115
Konum: İzmit
Offline
seko1001
Tarih: 06 05 2008 16:19

shape yazmış

1_ kb si yuksek bir ifade buluyoruz ve klavye kısayolunu tek bir harf yapıyoruz.Mesela : - . a b c ... herhangi bir harf olabilir..


kb si yüksek bir ifade elinde olan buraya yada herhangi bir siteye ekleyebilir mi?
Başa dönProgramsız Msn Dondurma


Benzer Konular
- Dosya sifreleme, Programsız!
- Programsız dosya şifreleme
- Programsız Rapidden Aradığın herşeyi bulmak.

- Programsız Dosya Şifreleme/Gizleme

- Programsız Bilgisayarı Otomatik Kapatma
- rapid saniye beklememeye çözüm (programsız)
- Programsız Msn Dondurma-2

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based