Elektrotekno.com Ana Sayfa || Konu Dışı


İnşaat Makina Mimarlık Eğitimleri

Kayıt: 16 Şub 2009
Mesajlar: 42

Offline
kca
Tarih: 26 03 2012 12:22

İnşaat Makina Mimarlık Eğitimleri

CAD, 3D ve hesaplama programları ile, projelerimizi hızlıca yapabiliyoruz. Mesleki programlar, meslek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası.

Rekabetin her alanda hissedildiğini günümüzde; projeleri, zamanında, kaliteli olarak teslim etmek; tecrübe, enerji ve bilgi birikimi gerektiriyor.

İhticanız olan mesleki eğitimi kursalarımızdan alabilirsiniz. Eğitim sırasında soracağınız sorular, yaşanmış tecrübelerden ve problemlerden süzülmüş cevaplarla yanıtlanacaktır.

Autocad Kursu, mimarlık, makina, inşaat.. gibi birçok alanda temel bir program durumundadır. Autocad'in temel bir program olması, autocad'i daha da önemli yapmaktadır.

[url="http://akiza.com/3dsmax-kursu"]3DS MAX Kursu[/url], aynı şekilde Autocad kadar önemli bir programdır ve aynı meslek dalındaki arkadaşlarımız için temel önem arzetmektedir.

[url="http://akiza.com/catia-kursu"]Catia Kursu[/url] ve [url="http://akiza.com/solidworks-kursu"]SolidWorks Kursu;[/url] makina üzerine çalışan arkadaşlarımızn vazgeçilmez programlarındandır.


[url="http://akiza.com/xsteel-kursu"]X-Steel Kursu, [/url][url="http://akiza.com/sap2000-kursu"]Sap2000 Kursu[/url] ve [url="http://akiza.com/sta4cad-kursu"]STA4CAD [/url]kursu; inşaat üzerine çalışan arkadaşlarımın ana olarak kullandıkları programlardır.

[url="http://akiza.com/autocad-egitimi"]Autocad Eğitimi[/url] , [url="http://akiza.com/3dsmax-egitimi"]3DS Max eğitimi[/url], [url="http://akiza.com/catia-egitimi"]Catia Eğitimi[/url], [url="http://akiza.com/solidworks-egitimi"]Solidworks Eğitimi[/url] , [url="http://akiza.com/xsteel-egitimi"]X-Steel Eğitimi [/url], [url="http://akiza.com/sap2000-egitimi"]Sap2000 Eğitimi[/url] ,[url="http://akiza.com/sta4cad-egitimi"]STA4CAD Eğitimi[/url] alanlarında iş ararken veya iş yaparken ihtiyacınız olan mesleki eğitimi kurslarımızdan alabilirsiniz.

Yeni dönem kurlara, kayıt yaptırmak için, akiza web sitesinden veya telefondan yardım alabilirsiniz.

AKİZA AKADEMİ
0-212-236 22 18
[url="http://akiza.com/insaat-egitimi"]inşaat eğitimi[/url]
[url="http://akiza.com/makine-egitimi"]makina eğitimi[/url]
[url="http://akiza.com/mimarlik-egitimi"]mimarlik eğitimi[/url]


Reklamlarİnşaat Makina Mimarlık Eğitimleri


Benzer Konular
- Sakarya Üniversitesi Elektrik Makina Ders Notları (görsel olarak destekli)
- İnşaat Makina Mimarlık Eğitimleri
- EMO Ankara Eğitimleri

- Asansör makina ve elektrik uygulama projeleri + mukavemet hesapları

- elektrik makina kontrol sistemleri
- elektrik makina kontrol sistemleri
- elektrik makina kontrol sistemleri
- elektrik makina kontrol sistemleri
- 80X86 Sembolik Makina Dili ( 80X86 Assembly Language )

- Makina Kimya Endüstrisinde Yapılmış Elektrik Stajı Defteri

- Autocad'te hazırlanmış 100 den fazla makina parçası

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based