Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


Uydu bölümü için bol puanlı günler kampanyası :)

Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 30 07 2006 15:31

Forumu yakından takip edenler, bir bölüm için yeterli içierik toplanmadan o bölümü açmadığımı bilirler. Fakat gelen istekler üzerine uydu bölümünü yeterli içerik olmadan açtım. Çünkü kısa bir zamanda en azından temel konularda kaynakların paylaşılacağını umdum.

Açıkçası o bölümdeki paylaşım sayısının çok az olması ve olanlarında yetkili arkadaşlar tarafından yapılamsı üzerine, kısa süreliğinede olsa o bölüm için bol puanlı günler kampanyası başlatıyorum.

Bir üye "Dijital Uydu Dünyası" veya alt bölümlerinde, 3 tane daha önceden forumda paylaşılmamış, kurallara uygun, kaliteli içerik bulunan konu açtığında kendisine 50puan tarafımdan gönderilecektir. Bana Pm atarak bu 3 konunun adresini vermesi yeterlidir.

Not: Paylaşacağınız dosyalar alıntı ise lütfen hazırlayan kişileri mesaj içinde belirterek teşekkür etmeyi unutmayın. Eğer kendiniz bizler için kaliteli bir döküman hazırlarsanız verilen puan miktarında da artma olucaktır.

Teşekkürler...


ReklamlarUydu bölümü için bol puanlı günler kampanyası :)


Benzer Konular
- Aydınlatma projeleri için ayrı bölüm açılmıştır
- Topraklama ve Paratoner projeleri için ayrı bölüm açılmıştır
- İstekleriniz için bu bölümü kullanının.

- Autocad proje istekleriniz için bu başlığı kullanın.

- İstediğiniz Güncel uydu yazılımını bu başlıktan veriniz...
- Dosya paylaşmak için yukarıdaki alt forumları kullanınız
- Karel Elektronik A.Ş. Staj Raporu (Üretim ve Test Bölümü)
- Citroen ve peugeot için cam kaldırma modülü
- Fiat Tipomuz için Yaptığım iç ve Dış sıcaklık sensörü-pic16f628a ve DS18B20

- rn171 wifi modul 802.11 bg pic,avr,arm, kontrol devreleri icin

- Elektrik Projeleri için Linetype Çizgi Sitilleri

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based