Elektrotekno.com Ana Sayfa || Staj defterleri, Deney Raporları, Ders Notları || Staj defterleri


lise elektrik staj raporları

Kayıt: 28 Hzr 2006
Mesajlar: 5

Offline
bayir
Tarih: 19 07 2006 12:28

meslek lisesi elektrik staj raporları.
faydalı olması umidiyle.

------------


Bugün stajımın ilk günüydü. İşyerine saat 08.00 de geldim. İş yeri görevlilerinden Serkan Bey beni diğer personelle tanıştırdı. Sonra işyerini beraber gezerek Serkan bey’den işyeri hakkında bazı bilgiler edindim.

Edindiğim bilgiler, okulumuzda öğrendiğimiz teorik derslerin pratikteki kullanım alanlarıyla örtüşüyordu. Bu iş yerinde kendimi geliştirme adına çok şey öğreneceğimi sanıyorum. Gerek İşyerini gezerek gerekse firmadaki yetkililerden yaralanarak edindiğim bilgiler şöyleydi:

İşyeri ve özellikleri:Soytaş Elektrik-Elektronik San ve Tic. Ltd Şti, Maltepe merkezde yer alan, elektrik proje bazlı çalışmalar ile elektrik-elektronik tamir ve bakım çalışmalarını gerçekleştiren bir kurumdur. On bir kalifiye personeli ile piyasaya hizmet vermektedir.
Firmada, elektrik proje bazlı çalışmaları (bina tesisatı vs…) daha fazla olmakla birlikte az da olsa tamir ve bakım işleri de yapılmaktadır. Firmanın amacı, kendi alanında müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve bu alanda en önde gelen kuruluşlardan olmaktır.

İşyerinde bulunan araç- gereçler:

Bilgisayarlar: internet, muhasebe, e-posta, proje çizim gibi hizmetler için kullanılmaktalar.

Takım Aletleri: tornavida, pense, kargaburnu, yan keski gibi aletler daha çok bilgisayar kasasının ve içindeki parçaların sökülmesi, yerine monte edilmesi gibi işler için kullanılmaktadır.


Reklamlar
Kayıt: 07 Mar 2006
Mesajlar: 52

Offline
matrixfd
Tarih: 01 08 2006 12:19

birader eline sağlık
Başa dönlise elektrik staj raporları


Benzer Konular
- Adliye Elektrik elektronik CCTV turnike Güvenlik Tam Proje
- plc s7-300 staj defteri - e.o.c. elektronik otomasyon cihazlı
- Karel Elektronik A.Ş. Staj Raporu (Üretim ve Test Bölümü)

- Elektrik Tesisleri İle İlgili Sorular ve Çözümler (İ.T.Ü)

- Bilgisayar kontrol öğretmenliği - endüstri staj raporu
- Cami Elektrik Projesi
- cami elektrik projesi
- Amasya Elektrik Tesisat Detaylı
- Hastane Projesi Oda Elektrik Detayları

- kazakistan'da elektrik projesi

- Elektrik proje detayları

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based