Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


Projelerinize 30-50 Puan Veriyoruz

Kayıt: 26 Arl 2005
Mesajlar: 647
Konum: İstanbul
Offline
gevv
Tarih: 02 08 2006 19:25

Bizzat yapıp çalıştırdığınız projelerin resimlerini çekip, hatta çalışmasını videoya kaydedip projeniz hakkında açıklama yapıp "Tamamlanmış Elektronik Devreler, Projeler" bölümünde yayınlamanız halinde admin dışında ek olarak bölüm yetkilisi arkadaşlar tarafından da hesabınıza 30 ile 50 arasında puan gönderilecektir.

Bunun için tek yapmanız gereken, resim acıklama ve video eklenmiş konunuzun başlığının sonuna [test ettim] yazmanızdır. Bunu ilk farkeden bölüm yetkilisi puan aktarımında bulunup, konuyada puan gönderildi şeklinde mesaj atacaktır


ReklamlarProjelerinize 30-50 Puan Veriyoruz


Benzer Konular
- Puan durumu
- elektrik müh puan: 70 ATANDI elektrik-elektronik müh. puan:85 ATANAMADI
- ETHİCS ödev tam puan almış

- puan

- Hoca 20 puan vize sınavına ekleyecek
- 2009 Elektronik öğretmenliği il dışı atama taban puan

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based