Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


projeler

Kayıt: 29 Mar 2006
Mesajlar: 162

Offline
emre_özcan
Tarih: 01 08 2006 15:26

devre gönderen arkadaşlar biraz devre hakkında bilgi yazsalar ne işe yaradığı falan bazı arkadaşların pojelerinde bu var fakat büyük çoğunlukta maalesf yok....bir de seviye atlandığında biraz puan teşviği olsa iyi olur çünkü elektronikte pratik çok önemli kendini geliştirmesi açısından iyi çalışmalar...


Reklamlar
Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 03 08 2006 12:44

Bazı devrelerin, konu başlığından yada eklenen resimden rahatlıkla ne işe yaradığı belli oluyor. Ama tam tersi konularınlerini ilgili bölümlerde yetkili arkadaşlara bildirirseniz, önce üye eklenmesi yönünde uyarılarak, aksi taktirde konu silinir.


Seviye konusuna gelince, bildiğiniz gibi seviye, mesaj sayısına bağlı birşey. Seviye geçildiğinde puan vericek olursak, sırf puan için saçma mesajlar atılacağını düşünyorum. Bu yüzden dediğiniz şekilde puan artması mümkün değil.

Faket belirli zaman aralıklarla, forumda katılımcı üyelerin puanları toplu bir şekilde belirli miktarlarda arttırılıyor. Fakat bunun için herhangi bir mail bildirimi yapılmıyor.

Teşekkürler
Başa dön
Kayıt: 29 Mar 2006
Mesajlar: 162

Offline
emre_özcan
Tarih: 03 08 2006 15:51

teşekkürler...
Başa dönprojeler


Benzer Konular
- MikroC Derleyicisi ile yapılmış Projeler
- Toptancı Hali Tüm Projeler 3. BÖLÜM
- Toptancı Hali Tüm Projeler 2. BÖLÜM

- Toptancı Hali Tüm Projeler 1. BÖLÜM

- 154/33 kV TM primer projeler
- Özel Eğitim Merkezi Tüm projeler (Hemen İndir)
- Elektronik Devreler, Animasyonlar ve Çeşitli Projeler Üzerine Çok Güzel Bir Site
- elektronikle ilgili çeşitli 1000 e yakın projeler...
- 3 kat 6 daire projeler

- 3.kat - 3 daire örnk projeler

- Elektronik İle İlgili Mini Projeler

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based