Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


Teşekkür butonunu kullanmayanların üyelikleri silinecektir !

Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 11 09 2006 15:12

Şimdi siz bir paylaşım yapıyorsunuz, paylaşmanızdaki tek amaç insanlara faydalı olabilmek. Karşılığında hiçbir maddi çıkarınız yok. İnsanların bu bilgiden faydalanma sayısı sizin mutluluğunuzu arttırıyor ve amacınıza o kadar çok ulaşmış oluyorsunuz. Tek beklentiniz bir kuru teşekkür ve bunu bir şekilde görmek istiyorsunuz.

Forumun veritabanını çok fazla şişireceği ve yavaşlatacağı için teşekkür mesajı yazılmasını pek istemiyoruz. ( hatta bi zamanlar yasaklamıştık)

Gelelim bu konuyu açmamın nedenine,
Üyelerimizin teşekkür butonunu kullanarak konulara teşekkür etme sayıları, indirdikleri dosya sayısı ile orantılı olmak zorundadır.

Sistemde her üyenin indirdiği dosya sayıları kayıtlıdır. Örnek vermek gerekirse, üye 10 tane dosya indirdiyse ve bu 10 dosyanın en az 4 tanesinin işine yaradığını düşünürsek, bu üyenin en az 4 sefer teşekkür butonuna tıklamış olma zorunluluğu vardır. Aksi takdirde üyeliği silinecektir.

Benim bunu kontrol etmem ve üyeleri silmem veritabanına gireceğim 1–2 tane SQL sorgusu kadar kolaydır. Toplasanız 10 saniyemi almaz, o yüzden kimsenin aklında üşenir yapmaz gibi bir düşünce oluşmasın.

Sanırım herkes açtığı konunun altının, aşağıdaki resimdeki gibi olmasını ister. Confused
Teşekkür butonunu kullanmayanların üyelikleri silinecektir !

Not: Teşekkür etmek için atılan mesajlar sayılmamaktadır, sadece teşekkür butonuna tıklama sayılarınız esas alınmaktadır.

En son admin tarafından 12.10.2006, 04:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi


Reklamlar
Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 23 09 2006 03:11

Kural, yapılan anket sonucunda iptal edilmiştir. Ama siz yinede faydalandığınız konular için teşekkür butonuna tıklamayı unutmayın.
Başa dönTeşekkür butonunu kullanmayanların üyelikleri silinecektir !


Benzer Konular

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based