Elektrotekno.com Ana Sayfa || Kitaplar, Dergiler (E-Books, Magazines) || Kitap çözümleri (Solution manuel)


Bölüm Kuralları!

Kayıt: 09 Eyl 2005
Mesajlar: 655

Offline
cnt
Tarih: 03 11 2006 11:21

Bölümde belli bir düzen yakalamaya çalışıyoruz, sizlerde paylaşım yaparken bazı konularda dikkatli olursanız isteyenin istediğini ayrıntılı bir şekilde bulmasını kolaylaştırabilir ve düzenli bir şekilde paylaşım yapabiliriz.

Bunun için;

1- Öncelikler bu bölümde sadece Kitap çözümleri ile ilgili kitapları paylaşın. Kitap isteklerinizi buraya tıklayarak açılan bölümde yeni bir konu açarak yapabilirsiniz.
2- Konu açmadan önce mutlaka arama yapın. Daha önce yayınlanmış bir kitap için yeni bir başlık açmayın, eski başlığın altına alternatif olarak ekleme yapabilirsiniz. Arama yapmak için tıklayın
3- Konu başlığına; kitabın adı, yazarı, baskı numarası ve basım tarihini yazın. Bu bilgiler sığmazsa sığdığı kadarını yazın.
4- Ekleyeceğiniz kitabın kapak sayfasını resmini ekleyin, nasıl yapıldığını görmek için tıklayın.
5- Kitap hakkında ki detayları (Product Details) ISDN numarası, kaçıncı baskı olduğunu, yazarını belirten bir bölüm yazın.
6- Kitap için tanımlama (Book Description) bilgilerini yazın.
7- En sonda ise kitabın varsa rar şifresini ve download etmek içinini verin.
8- Bazı sorunlardan dolayı bu bölümde üyelerin eklenti yapması engellendi. Paylaşımlarınızı paylaşım sitelerine yükleyerek buradan verebilirsiniz. Örnek paylaşım siteleri için tıklayınız.

Saygılar...
Başa dönBölüm Kuralları!


Benzer Konular
- Bölüm Kuralları!
- Bölüm Kuralları ve yeni konu formatı!
- Bölüm Kuralları!

- Bölüm Kuralları!

- Bölüm Kuralları!
- Bölüm Kuralları!
- Bölüm Kuralları!
- Bölüm Kuralları!
- Bölüm Kuralları!

- Aydınlatma projeleri için ayrı bölüm açılmıştır

- Topraklama ve Paratoner projeleri için ayrı bölüm açılmıştır

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based