Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


forum sayfalari GEC ACILIYOR

Kayıt: 02 Nis 2006
Mesajlar: 32
Konum: buldun yasası
Offline
Elekritik
Tarih: 08 01 2007 20:22

Sayin admin arkadaslar bu konuda sayfalarin hizli acilmasi icin gorsellikten ödun verebilirsiniz. forumun formati geregi yazilarin daha fazla on planda oldugunu biliyoruz...

Gereginin yapilmasini arz ederim Smile


Reklamlar
Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 14 01 2007 18:09

merhaba,
Ziyaretçilerimizin büyük bir bölümü üye olmayan kişilerdir ve kaldıki bunlar için forum oldukça yalındır. forumu hem üye girişi yapıp hemde ziyaretçi oalrak gezerseniz avatardan tutun da temadaki arka plan renklerine kadar kapatıldığını göreceksiniz.

geriye kalan şeyler ise, üyeler foruma bir kere girdiğinde tarayıcıların geçici klasorlerine yüklenmekte ve diğer girişleri için tekrar tekrar siteden yüklenerek yavaşlamaya neden olmamaktadır (avatarlar, forum simgelri vb. gibi.)

yaklaşık 1 hafta içinde size balka bir üyeden destek gelmemeside bunu göstermektedir.

öneriniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
Başa dönforum sayfalari GEC ACILIYORSitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based