Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


Cevaplanmamış mesajlar hakkında

Kayıt: 27 Mar 2007
Mesajlar: 17
Konum: Çanakkale
Offline
miniDEV
Tarih: 27 03 2007 17:20

Merhabalar aranıza yeni katılmış biri olarak bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben cevaplanmamış forum mesajlarına bakayım belki bildiğim sorular olabilir cevaplarım derken Güncel ve Teknolojik Haberler isimli kategorinin içerisinden diğer cevaplanacak soruları seçmenin oldukça zahmetli ve zor olduğu kaatine vardım. Yönetimden dileğim bu konuya bir çare bulmaları ve belkide cevabı çok basit soruların çok fazla uzun süre cevap beklerken askıda kalmalarını bi nebzede olsa engelleyebiliriz ve kullanıcılar aradıkları cevaba daha hızlı ulaşabilirler. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?


Saygılarımla.


Reklamlar
Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 28 03 2007 03:31

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz, gelir gelmez sunduğunuz öneri için ayrıca teşekkürler.

Önerinize gelicek olursak, sitemizde ağırlıklı olarak döküman ve proje paylaşımı var ve bunların her biri ayrı ayrı konular açılarak yapılıyor. Üyelerin bir problem yaşamaması durumunda, teşekkür için mesaj yazmak ta yasak olduğu için bu konularda cevaplanmamış mesajlar katagorisinde yer alıyor.

Yani problemi olan kişilerin mesajlarını ayırmak için sadece haberler kısmını hariç tutmak yetersiz, forumun %70-75 lik bölümünü hariç tutmamız gerek.

Onun yerine biz çoğu bölüme istekler için özel alt forumlar açtık. Siz bilginiz çerçevesindeki, bu forumları seçerek incelediğinizde, konuların yanlarında cevaplanma sayılarına bakarak cevaplanmamış konuları bulabilirsiniz.
yada
"Kod Paylaşım ve Soru Cevap Alanı" alanıdaki konu başlıklarını incelerseniz de ihtiyacı olan ve cevap alamayan konuları tespit edebilirsiniz.

İyi çalışmlar.
Başa dönCevaplanmamış mesajlar hakkında


Benzer Konular
- Metal Dedektörü Yapımı Hakkında Bilgi
- "gölge etme" güneş enerjisi hakkında herşey konulu açık oturum
- Orcad PSpice Kütühanesi Hakkında

- mono bass anfisi hakkında yardım

- ccs ve pusula sensörler hakkında
- stadyum aydınlatması hakkında döküman - yardım
- Acil Yardım...! Nötr Direnç Hakkında
- Asenkron motor hakkında ilginç bir soru yardımınız lazım
- GES hakkında

- OG Vakumlu Güç kesicileri hakkında bir sunum

- şönt uyartımlı doğru akım generatörü hakkında bir kaç soru ?

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based