Elektrotekno.com Ana Sayfa || Forum Kuralları


Genel Kurallar (Güncelleme tarihi 29.12.2007)

Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 10 09 2005 18:30

Genel Forum Kurallarımız


1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Forumda mesaj veya başlığın tamamının, büyük harfle, kalın, altı çizili, italik, büyük veya küçük fontta ve renkli yazılması yasaktır!!!

8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve kırek, v@reez, hack ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır. Sadeceler bölümünde, içerisinde kırek, v@reez, hack bulunmayan ve elektronik-teknoloji konularında bilgi verici içeriğe sahip sitelerin tanıtımını yapabilirsiniz.

9- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

10- Üst üste aynı konuya mesaj atmak (flood yapmak) yasaktır. İlave etmek istediğiniz yazıyı son mesajınızı düzenleyerek ekleyin.

11- Foruma kesinlikle hack, v@reez, se-ri-@l, kırek, MP3 türünde dosyaların yüklenmesi veyalerinin verilmesi yasaktır. Görüldüğünde silinip veren kişi uyarılacaktır. Program download için sadece üreticinin resmi sayfasından verilebilir. Rapidshare gibi upload sitelerinden verilenler kontrol edilmeden silinir.

12- Aynı kişinin birden fazla kullanıcı adı ile üye olması yasaktır. Tesbit edildiğinde üyelik onaylanmaz yada silinir.

13- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

14- Forumda puanlama sistemi uygulanmaktadır. Bununla ilgili detayları ve kuralları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

15- Foruma dosya upload etmeden önce bununla ilgili kuralları buraya tıklayarak okuyun.

16- Başka bir web sitesi yada forumda yayınlanması amacı hazırlanmış bir yazıyı (makale, tez, proje vb.) burada yayınlamadan önce hazırlayan kişiden izin isteyin, izin verdiği taktirde yazarın isteğine bağlı olarak mesajın sonuna yazarın ismini ve ilk yayınlandığı web sitesinin adresini ekliyebilirsiniz. Bu konunun ihlal edildiğini gören üyelerimiz iletişim bölümünden yöneticiyle temasa geçsinler.
Aynı şekilde size ait olan ve paylaşılmasını istemediğiniz bir dökmanın burada paylaşıldığını görürseniz iletişim bölümünden yönetici ile temasa geçiniz.
Her iki durumda da söylediklerinizi doğruladığınızda mesajlar silinecektir.

17- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

18- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.

19- İmzaya resim eklemek, imzada ve avatarda reklam yapmak yasaktır.

20- Eğer forumda bir dosya paylaştıysanız ve forumu diğer ziyaretinizde açtığınız o konu yada mesaj ortalıkta yoksa, mutlak sebebi paylaşımınızın kurallara uygun olmamasıdır. Tekrar kurallara uymayacak şekilde paylaşım yapmayınız. Alışkanlık haline getirirseniz uyarılmadan üyeliğiniz silinecektir.

21- Yorum taşımayan, sırf teşekkür etmek amacı ile mesaj yazmak yasaktır. Bunun yerine "teşekkür butonunu" kullanınız.
Detaylar

22- Sadece elektrik, elektronik ve haberleşme konularındaki kitapları "Kitaplar, Dergiler (E-Books, Magazines)" bölümünde paylaşınız. Onun dışındaki diğer konularda, forum genelinde hiçbir kitap paylaşımı yapmayınız.

23- Piyasada satılan Türkçe içerikli kitap, dergi vs. paylaşımı yasaktır.

24- Sadece Bunların dışında forumdaki her bölümün kendine özgü kuralları vardır. Bunlar ilgili forumdaki Bölüm Kuralları! başlığı altında verilmiştir.

Gizlilik ilkeleri Kisisel Bilgileriniz: Foruma üye olurkengirdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmis oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz.

Üyelik İptali: Forum üyeliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiginizde size ait kişisel bilgiler tarafımızdan silinecektir.

En son admin tarafından 03.10.2006, 03:37 tarihinde değiştirildi, toplam 11 kere değiştirildi
Düzenleyen: admin 29.12.2007, 16:43: madde 23 eklendi
Düzenleyen: shape 19.09.2007, 16:08:Reklamlar
Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 29 12 2007 16:45

Madde 23 eklendi. Lütfen bu kurala uymayan daha önceki paylaşımları gördüğünüzde bizi uyarınız.
Başa dönGenel Kurallar (Güncelleme tarihi 29.12.2007)


Benzer Konular
- Bölüm Kuralları! (Güncelleme tarihi 02.01.2008)
- Bölüm Kuralları! - düzenleme: 29.03.2007
- Bölüm Kuralları! [güncelleme : 30.09.2006]

- Bölüm Kuralları! [güncelleme : 30.09.2006]

- Türksat güncel frekans listesi.[güncellenme tarihi 12 Ocak]
- Okul Projesi- 4 katlı -2007
- Matlab genel
- ABB Robotics Genel Kullanım Bilgileri
- 2011 Yılı Genel Enerji Dengesi, Kapasite Projeksiyonu, Elektrik Piyasası Raporu

- hes genel elektrık hesap ve raporlar

- UPS Genel Tanitim

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based