Elektrotekno.com Ana Sayfa || Diğer Programlar || Messenger Programları


Messenger Group ile Kendi Gruplarınızı Oluşturun

Kayıt: 05 May 2008
Mesajlar: 120

Offline
swordfish_
Tarih: 22 05 2008 00:03

Messenger Group, Windows Live Messenger platformu için geliştirilen, Messenger kullanıcılarının bir grup oluşturarak gerçek zamanlı, hep beraber sohbet edebilecekleri ücretsiz bir servis. Windows Live Messenger'ın çoklu konuşmayı desteklediğini biliyoruz ancak çoklu konuşma geçici ve konuşma/görüşme bitimi ile toplu görüşme de sonlanıyor. Messenger Group ise, size oluşturduğunuz grubun üyeleri ile her zaman aynı anda sohbet etme imkânı sunuyor.

Çoklu görüşme ile kıyaslandığında, Messenger Group'ta varolan gruptaki her üye, diğer üyeler ile geçici bir çoklu görüşme oluşturmadan, istediği zaman konuşabilir. Messenger Group ile insanların iletişim kurmaları için bir grup oluşturulduğunda, görüşeceğiniz / görüştüğünüz kişilerin, sizin Messenger kişi listenizde olmasına gerek kalmaz. Şirketiniz, takımınız, sınıfınız ya da web siteniz için bir grup oluşturursunuz ve birlikte çevrimiçi sohbet edebilirsiniz.

Messenger Group ile Kendi Gruplarınızı Oluşturun

Bir Windows Live ID'sine sahipseniz, kendinize ait bir grup oluşturmak için Messenger Group web sitesine gidebilirsiniz.

* Ücretsiz grup oluşturabilirsiniz
* Her bir Messenger Grubu, 900 üyeyi destekler
* Grup yöneticisi ile grup ismi ve görüntü resmi değiştirilebilir
* Grup yöneticisi ile bir yönetici atanabilir
* Grup yöneticisi ile grupta rumuz değiştirilebilir

Ve şimdi;

Kara Liste
Grup sahibi ve yönetici, reklamcıları kara listeye alarak doğrudan silebilir. Her bir grup sadece 20 kullanıcıyı kara listeye alabiliyor.

Üyelik Onayı
Grup sahibi ceya yönetici, sağ paneli kullanarak üyelik onayı doğrulamasını açabilir. Şimdilik dört yöntem ayarlanabiliyor:

1. Herhangi biri gruba üye olabilir
2. Yönetici üyelikleri onaylayabilir
3. Gruba katılma sırasında bir soruya cevap vererek üyelik gerçekleştirilebilir (grup sahibi ya da yönetici soruyu ve cevabı belirleyebilir)
4. Kimse gruba üye olamaz

Örneğin, Türkçe Yazılım'a ait grubun, gruba ait adresini [ mgroup8593@hotmail.com ] kişi listesine eklediğinizde, size bir konuşma penceresi açılarak, grup panelini açma daveti gönderilecek. Kabul ettiğinizde gruba dahil kişi listesini görebileceksiniz. Böylece, hiç kimse birbirini MSN kişi listesine eklemek zorunda olmadan, tek bir adres ile tüm arkadaşlarınız ile görüşebileceksiniz.

Messenger Group'ta şimdiye kadar, 8000'i geçkin grup oluşturulmuş.

http://www.messengergroupchat.com/


ReklamlarMessenger Group ile Kendi Gruplarınızı Oluşturun


Benzer Konular
- AT90USB162 geliştirme-uygulama kartı kendi tasarımım
- kendi spectrum analizörünüz yapın
- yepyeni bir saat projesi(kendi programim)

- Sese Yönelen Robot Projesi [KOU kendi projemdir]

- Kendi LCD tv.nizi yapın
- Windows Live Messenger Şampiyonlar Ligi
- mplabın kendi c arayüznü kullanmak istiyorum - yardım
- Dünyadaki en hızlı plc VİPA -kendi türkçe programı ve siemens software ile prog.
- 16F877ile Trafik ışıkları kontrolü (Zaman+yaya göstergeli) - kendi tasarımım

- Group Policy ile Yazılım Yükleme

- süper bir resimli anlatım ile kendi rüzgar türbin yapıyoruz

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based