Elektrotekno.com Ana Sayfa || Cep Telefonları || Cep Telefonu Modelleri


sony ericsson k790i

Kayıt: 29 Mar 2006
Mesajlar: 162

Offline
emre_özcan
Tarih: 16 05 2006 11:57

Cyber-shot™ dijital fotoğraf makinesi. Cep telefonu
Burada. Cyber-shot™ dijital kamera ve küçük ve gelişmiş özelliklerle dolu EDGE telefonunda her şey bir arada. Lens kapağını açtığınızda resim çekmeye hazır olursunuz. K790i telefonunu yanınıza alın ve otofokus özelliğine, dahili xenon flaşa ve görüntü ve video dengeleme özelliğine sahip 3.2 megapiksel kamera her an, her yerde sizinle olsun. Üstelik resimlerinizi paylaşacağınız bir EDGE telefon da. Anında.


En güzel fotoğrafı çekin
K790i ile kötü fotoğraf çekmek zordur. BestPic™ ile istediğiniz resmi çekin. Bu teknolojinin en benzersiz özelliği, fotoğraf çekiminin tamamlanması için kamera tuşuna basılmadan hemen önce 4 ve hemen sonra da 4 görüntü almasıdır. En iyisini seçin. Geri kalanını silin.Geliştirilmiş görüntüleme
Dahili xenon flaş birimi ışık koşullarının uygun olmadığı durumda fotoğrafa en uygun gerçek ışığı sağlar ve K790i, en iyi fotoğrafları çekmenizi güvenceye almak için kırmızı gözü ortadan kaldırır. Kamera dengeleme özelliği, fotoğraf ve video çekerken yaptığınız ufak el hareketlerinin çekiminizi etkilememesini sağlar.

Bunu web günlüğüne gönderin
Çektiğiniz fotoğrafı, Bluetooth™ veya multimedya mesaj kullanarak ya da fotoğrafı web günlüğüne göndererek doğrudan paylaşabilirsiniz. Fotoğraf çekin, yanına metin ekleyerek web günlüğüne gönderin. Site, fotoğrafı web günlüğüne ilk gönderdiğiniz anda oluşturulacak ve size web adresini ve oturum açma bilgilerini içeren bir metin mesajı gönderilecektir. Web günlüğünüzün adresini arkadaşlarınıza gönderin ve hayatınızı resimlerle paylaşın.
Çekin ve yazdırın
K790i kameralı telefonunu kullanmanızı kolaylaştırmak için telefonun 2” QVGA renkli ekranın her iki tarafında da fotoğraf tuşları bulunur. K790i,fotoğraflarınızı yazdırmanız için PictBridge standardını destekler. USB kablosu kullanarak, telefonu PictBridge uyumlu yazıcıya doğrudan bağlayın ve PC'ye gerek olmadan fotoğraflarınızı yazdırın.EDGE bunu mümkün kılar
Web üzerinde mobil gezinti, fotoğrafları web günlüğüne gönderme, multimedya içerik yükleme ve gerçek zamanlı video aktarımı, kendini ispatlamış dahili EDGE teknolojisi ile hoş bir deneyim haline gelir. Access NetFront™ tarayıcısı ile gerçek internet sitelerini ziyaret edin ve RSS Akışlarıyla otomatik haber güncellemelerine abone olun. K790i ile birden çok görev. Web'de bilgi ararken, aynı zamanda görüşme yapın veya müzik çalardan ya da FM radyosundan müzik dinleyin.


sony ericsson k790i


Reklamlar
Kayıt: 10 Nis 2006
Mesajlar: 12

Offline
ms.eng.
Tarih: 15 07 2006 16:09

tek kelime ile harika bir telefon... nokia falan halt etmiş Smile
Başa dön
Kayıt: 06 Ksm 2007
Mesajlar: 13
Konum: kayseri
Offline
g@kkosh
Tarih: 02 09 2008 01:01

satılık k 770 i


arkadaslar yukarıda tanıtılan telefonun bir alt modeli olan k770 i yi şuanda kullanmaktayım...

avrupadan u900 getirtdigim için , bu telefonumu 420 ytl ye satıyorum ilgilenen arkadaslar bana 0505 343 7362 den ulasabilir...

telefon tanıtımı burada yapıldıgı için buradan belirtiyorum satılık ilanını...
Başa dönsony ericsson k790i


Benzer Konular
- Sony yapamadan onlar yaptı!
- SONY-TV Kumandası ile Cihaz Kontrolü(16f628)
- sony beta kamera ve video oynatıcı

- ericsson t68i ime degistirme programi?

- Sony PMA 2010’a damgasını vurdu
- Satılık Sony Ericsson GM29 GSM modül
- Sony ve Ericsson ayrılıyor
- Sony damardan tanıyacak
- sony nw-1000 in devre semasi lazim

- Intel ve Ericsson güçlerini birleştiriyor

- Sony’den yeni ses sistemi

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based