Elektrotekno.com Ana Sayfa || Dijital Uydu Dünyası || DVB Kartlar


Power install 7.7(Yeni kanal listesi vplug 1.59)

Kayıt: 24 Mar 2007
Mesajlar: 19

Offline
Venividivici
Tarih: 25 03 2007 01:32

Bin dosyası gğncellemeye son.France 5 kanalını açıp 10 s. beklemek yeterli.http://www.dvbrehberi.com/download/click.php?id=91

Driver yükleme geliştirildi ( Şimdi Sistemdeki aygıt durumuna göre PowerInstall işlem yapıyor..XP ve Vista da test yapıldı..)

PowerInstall kart seçim ekranı geliştirildi.

Ağa otomatik ayarlama eklendi..

PowerInstall Uninstall geliştirildi..

Kanal list ler güncellendi..

Birçok yenilik, değişiklik ve ayarlar yapıldı..( HD ayarları, Windows Vista ayarları, Paketin baştan sona yeniden yazılması v.s.)
Eklenenler
-ProgDVB Standart & Elecard Edition 4.82.4
-VideoReDo Plus 2.5.3.500
-GOM Player 2.1.2.3407
-PowerInstall Key Updater 1.1
-IGI Subtitler v3.1
-GRF Edit v9.04.78.0000
-Cyberlink Mpeg-2 Video Decoder v6.0.0.3614
-MainConcept AVC/H.264 Video Decoder v3.0.7299.0
-AC3 Filter 1.11
-Nvidia Video Decoder 4020.223.0.0
-ProgEdit 1.118
-S2emu 1.26.1
-Vplug 1.5.9
-Twinhan launcher
-DiseqC 1.2 v1.7.5.3
*Driver, GOM player, Videoredo Paket içinde mevcut değildir..PowerInstall yüklenirken bu paketler net den indirilir..

PowerInstall i sağlıklı yüklemek için Kurmadan önce sistemi yeniden başlatın..Sistem tam şekilde açıldıkdan sonra birşeyi çalıştırmadan PowerInstall i kurun ve tekrar sistemi yeniden başlatın..Bu şekilde sağlıklı yüklemiş olursunuz..

PowerInstall 7.7 yi yüklemeden önce aşağıdaki yazılanları sisteminizde kaldırmanız alacağınız performans ı üst düzeye çıkarır..

Kayıtları, videoları izlemekde kullandığınız Bütün Player leri ( PowerDVD, Nvidia DVD, WinDVD, BS player, Zoom Player, Zart player, Zurt player v.s. ) GOM Player herşey için size yeter..
Video ları kesmek, biçmek için kullandığınız yüzlerce MB lık Pinnacle, Ulead video studio v.s. sistemde ne kadar kesmek biçmek le ilgili program varsa kaldırın..Videore do kayıtlardan istenmeyen yerleri çıkarmak, kayıtları birleştirmek için size yeter..Resimli anlatımı PowerInstall içinde mevcut..
Sistemdeki Bütün ProgDVB leri, eski PowerInstall leri kaldırın..
Sistemdeki bütün codec leri, codec Pack leri kaldırın..PowerInstall 7.7 içindeki codec ler herşey için size yeterli olacakdır..
ÖNEMLİ : Eğer ProgDVB elecard Edition da default GRF de donmalar, ekranı pencere şeklinde yaparken kitlenmeler gibi sorunlarınız olursa veya öncden varsa muhtemelen ekran kartınız Nvidia dır..Çünkü test yaptığım yeni versiyon driver yüklü Nvidia MX serisi kart Cyberlink son sürüm codec de sorun çıkarıyor..Sorun nividia driver la cyberlink codeğin anlaşamamasından kaynaklanıyor..

Bu gibi sorunu olanlar http://rapidshare.com/files/21762469/84...l.exe.html şuraya yüklediğim 84.21 driver ı yüklerseler Cyberlink son sürüm codec de sorun yaşamazlar..Diğer codec leri kullanıyorsanız Nvidia yeni driver ları sorun çıkarmıyor..

PowerInstall yüklendikden sonra Masaüstünde göreceğiniz ProgDVB kısayolu normal ücretsiz olan ProgDVB standart dır..Diğeri ise shareware ücretli olan ProgDVB elecard sürümüdür..

Standart ProgDVB de HD izlemek dışında herşey yapılabilir..Standart edition un HD desteği olmadığından HD leri izlemek için ProgDVB elecard edition u kullanın..Elecard edition standart edition a göre 2 misli fazla Ram harcar..Buna karşın standart a göre daha iyi bir görüntü alınabilir, daha hızlı kullanılabilir..Elecard edition tek başına bütün ihtiyaçları karşılayabilir..

Powerınstall default şekilde her iki versiyonunda çalışdığı en iyi şekilde ayarlanmıştır..Siz iki versiyonuda deneyip size göre en iyisini kullanın..Veya ortaya karışık şekilde kullanın..

PowerInstall, Technisat SkyStar-2 PCI, Technisat SkyStar-2 USB 1.1 ve Twinhan Starbox USB 2.0 da denendi..Bu kart sahipleri driver yüklemeden direk PowerInstall i yükleyerek kartlarını kullanabilirler..

Forumlarda şurda burda çok sorulan;

-Twinhan Starbox USB 2.0 ( Ülkemizde skyvision adıyla satılıyor ) kart larda reset Probleminden bahsediliyordu..Bende denediğimde gerçek den Toshiba Labtop reset atmakdan benim başım döndü..Yüklerken kart seçim ekranındaki Yardım dada yazdığım üzere eski bir driver la bu sorun bende ortadan kalktı..

Eğer bu kart a sahip ve reset probleminiz varsa; Sistemden kartınızı kaldırın..Ve PowerInstall i açıp kartınızı seçip yönergeleri izleyip kartın driver ının yüklenmesini sağlayın..Bu yolla reset problemi olmaması lazım..

Bu driver la Vista da bile ProgDVB 4.82.4 ile çalışıyor..Bunun için Vista ya PowerInstall i yükledikden sonra ProgDVB yi açıp görüntü ses seçeneklerinde main (ana) yerinde en altta ses seçiminden default directshow seçip ok.leyin..Bu şekilde görüntü gelmezse ordaki bütün seçenekleri seçip deneyin..Sonuçda görüntü gelir..Yalnız ProgDVBde bu driver la scan çalışmıyor, hazır liste kullanılması lazım..Elimdeki 4 lü diseq de ancak uyduyu tek tek gösterirsem çalışıyor..Belki diseq değiştirmek işe yarayabilir ben denemedim..


Reklamlar

1 Kullanıcı bu konu için Venividivici arkadaşımıza teşekkür ettiler

Kayıt: 14 Ağu 2006
Mesajlar: 41
Konum: Istanbul
Offline
OrionPC
Tarih: 29 10 2008 12:57

Linki kontrol edebilirmisin ? Çalışmıyor. Question
Başa dönPower install 7.7(Yeni kanal listesi vplug 1.59)


Benzer Konular
- Bölüm Kuralları ve yeni konu formatı!
- Lütfen mesaj atmadan ve yeni bir konu açmadan önce okuyun !
- Türksat güncel frekans listesi.[güncellenme tarihi 12 Ocak]

- PIC16F84 İle 8 Kanal Hem Tek Hemde Çift Yönde Haberleşme Devresi Yapmı

- pıc16f84 ile yapılan 12 kanal alıcı verici yapımı +pcb (433mhz modüllü)
- animasyonlu led reklam tabelası yeni yazılım
- trafo ve enh proje yeni yönetmeliğe göre
- 9V Li-ion 780mAh Şarjlı Pil 1500 ŞARJ Yüksek Kapasite Yeni Nesil Şarjını Koruyan
- Electrical Power Distirbition Project(Newton Rapson Method)

- 24 kanal ır devresi

- Yeni Yıl

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based