Elektrotekno.com Ana Sayfa || Diğer Programlar || Messenger Programları


Dikkat çok önemli !!!!! PKK Hackerleri....!!!!

Kayıt: 24 Mar 2006
Mesajlar: 3

Offline
fsalih
Tarih: 16 02 2008 12:28

Dikkat çok önemli !!!!! PKK Hackerleri....!!!!

Bugünlerde internette çok tehlikeli bir virüs dolaşıyor. Pkk'nın Türkiye ve Avrupa ülkelerinde eğitim almaları için maddi destekte bulunan bir grup pkk'l ıhackerın geliştirdiği bir virüs tüm bilgisayarları tehdit ediyor!Tanıdığınız veya tanımadığınız birinden size ' Terörü Lanetliyoruz.Herkesi Birlik Olmaya Çağırıyoruz' konulu bir mail gelirse sakin açmayin. Çünkü içinde bulunan pps(Powerpoint) sunusu olan mailde dosya açıldığı zaman tamamen zararsız ve milliyetçi gibi görünen bir Powerpoint sunusu eşliğinde sözde terör karşıtı resimler ve yazılar çıkıyor. En sonun DA ise bunun pkk tarafından yapıldığını ve tamamen aldatmaca olduğunu içeren Türkiye karşıtı kürdistan yanlısı bir resimle(bölünmüş Türkiye ve kürdistan haritası) bütün sisteminizin çöktüğünü, bilgisayarınızdan bütün verilerin silindiğini söylüyor. Ve artık çok geç kaldınız bütün verileriniz siliniyor. Silinmeden önce de açıldığı ilk anda msn listenizdeki tüm arkadaşlarınıza maili yolluyor.Yine aynı şekilde msn listenize laneththeteror@hotmail.com eklenmek isterse sakın Kabul etmeyin . Bu DA yine aynı kişilerin kullandığı mail adresi ve eklediğiniz anda bütün adres defteriniz kürt hackerların eline geçiyor. Siz Kabul etmeseniz de virüslü bir dosyayı bilgisayarınıza yolluyor.


Reklamlar
Kayıt: 01 Arl 2006
Mesajlar: 32
Konum: Bodrum
Offline
wipeoutx
Tarih: 16 02 2008 14:24

Herhangi bir msn adresini ekleyince nasıl hackleniyoruz,bunun mantıklı bir açıklamasını verebilir misiniz? Yoksa size gelen fwd maillerini ne yazdığına bakmadan mı paylaşıyorsunuz? Yanlış anlaşılmasın bu konuyu iyi niyetle açtığınıza da eminim fakat önce bi kontrol etseniz iyi olur.Artık öyle bir durumdayız ki tanıdığımız kişilerin attığı eklentileri bile en azından bir antivirus ile taratmamız şart.Msn konusuna gelince de,bizi ekleyen kişi bizi kandırıp dosya atmadan zarar vermesi(neredeyse) imkansız.İyi günler
Başa dön
Kayıt: 05 Eyl 2008
Mesajlar: 66
Konum: Istanbul
Offline
superstylin
Tarih: 06 11 2008 02:17

Ekler eklemez ne yapıyorda virüs aktif konuma geçiyor arkadaşım o bir dosya yollar sende kabul edersen faaliyete geçer ancak..
Başa dön
Kayıt: 29 Mar 2008
Mesajlar: 370

Offline
maresal
Tarih: 06 11 2008 04:25

Üstelik hackerlığa merak saldıysa msn ile bu işin olmayacağını bilir, msn anca çoluk çocuğun uğraşacağı bi hack yöntemidir. İnanmayın arkadaşlar bunlara
Başa dönDikkat çok önemli !!!!! PKK Hackerleri....!!!!


Benzer Konular
- Nokia BL-5C batarya bu bataryaya dikkat arkadaslar...
- AG Elektrik Proje Tasarımında Dikkat Edilecek Hususlar
- Rüzgar Enerjisi İle İlgili Önemli Kaynak

- Dünyadaki önemli boğaz, nehir, körfez enerji iletim hattı atlamaları

- AG Elektrik Proje Tasarımında Dikkat Edilecek Hususlar
- plc ile ilgili önemli örnekler
- önemli bir proje yardım
- konutlarda aydınlatma yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar
- Parafudr Topraklamasında dikkat edilecek hususlar

- arakadaşlar görüntü sistemleri hakkında önemli bir not tavsiye ederim....

- Önemli+logic and computer design fundamentals M.Morris Mano-- 4th edition

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based