Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler


Kullanıcı hesaplarınızın güvenliği hakkında

Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 21 05 2006 03:02

Kullanıcı şifreleriniz ve güvenlik için yer alan gizli sorunuza verdiğiniz cevaplar sistemde şifrelenerek saklanmaktadır. Ben de dahil hiç kimsenin bu bilgileri görmesi mümkün değildir.

Son 1 haftadır bazı üyelerin kullanıcı şifresi çalınarak hesap bilgileri değiştirildiğine dair mailler geliyor, benden hesabın kendilerine iade edilmesini istiyorlar. Eğer hesabı eline geçiren kişi mail adresinizi değiştirmediyse zaten yeni bir şifre isteme şansınız var. Ama mail adreside değiştirildiyse, ben çalındığını söylediği hesabın o kişiye ait olduğunu nerden bilebilirim!!! Bu nedenle bu şekilde hesabın kendisine iade edilmesi gibi birşey sözkonusu olamaz.

Bu yüzden şifrelerinizi mümkün olduğunca uzun ve özel karakterler içericek şekilde belirleyin. Ayrıca foruma giriş yaptığınız bilgisayarlarda, kritik windows güncelleştirmelerinin yapılmış olmasına özen gösterin. Ek olarak bilgisayarınızda firewall, antispy ve antivirüs yazılımlarının son sürümlerinin bulunmasına ve tüm güncellemelerinin yapılmış olmasına dikkat edin.

Tüm bunlar sadece burdaki hesabınızın güvenliği için değil, bilgisayarınızdaki tüm kişisel bilgilerinizin güvenliği içindir.

Saygılarımla...


ReklamlarKullanıcı hesaplarınızın güvenliği hakkında


Benzer Konular
- Metal Dedektörü Yapımı Hakkında Bilgi
- "gölge etme" güneş enerjisi hakkında herşey konulu açık oturum
- Orcad PSpice Kütühanesi Hakkında

- mono bass anfisi hakkında yardım

- ccs ve pusula sensörler hakkında
- stadyum aydınlatması hakkında döküman - yardım
- Ağ Güvenliği (Sunum)
- Acil Yardım...! Nötr Direnç Hakkında
- Asenkron motor hakkında ilginç bir soru yardımınız lazım

- GES hakkında

- OG Vakumlu Güç kesicileri hakkında bir sunum

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based