Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler || Arşiv


Öss sınavına girecek arkadaşlarımıza başarılar dilerim

Kayıt: 16 Ağu 2005
Mesajlar: 3931

Offline
admin
Tarih: 17 06 2006 19:32

Umarım mesleğiyle bu kadar yakından ilgili olan siz üniversite adayı üyelerimiz, istedikleri yer ve bölümleri kazanırlar.

Şimdi burdan pek çok tavsiye yazılabilir ama eminim siz bunları defalarca duydunuz ve artık duymak istemiyorsunuzdur Smile

Lütfen sınavın yapılacağı yerlerin yakınlarında oturan üyelerimiz, sınavın yapıldığı sürede yüksek sesle müzik dinlemez ve yine arabası ile sınav yapılan yerlerden geçerken korna çalmazlar.

Herşey gönlünüzce olsun


Reklamlar
Kayıt: 28 Oca 2006
Mesajlar: 66
Konum: izmir
Offline
memo333
Tarih: 17 06 2006 19:42

çok saolun umarım kazanırım hedef mekatronik öğretmenliği...
Başa dön
Kayıt: 08 Mar 2006
Mesajlar: 262
Konum: İSTANBUL
Offline
mühendis34
Tarih: 17 06 2006 22:26

allah yardımcınız olsun.herkes hakkettiği yeri kazanır umarım.elektrik-elektronik seçicek arkadaşlara daha çok başarılar diliyorum Smile gelin katılın aramıza... başarılar.
Başa dön
Kayıt: 22 Oca 2006
Mesajlar: 934
Konum: kocaeli
Offline
tarikkaynak
Tarih: 18 06 2006 13:38

çok saolun walla çıkalı 45 dakka olmadı geldım hemen siteye Very Happy Allah artık kalbımıze gore guzel bır yer nasıp etsın. ama benım istedıgım yer olmayacak tabıı kı. yanı ıstedıgım bolum cunku ben normalde 11 seneden beri elektronık le ugrasıyorum bunun yanında bılgısayr teknık servisi ceptel tamırı uyddu ve beyaz eşya tamırı.. ama gelın gorunkı lıse çıkısım sözel Very HappyVery Happy ne alaka dıyeceksınız. normalde fen sınıfındaydım ama dersler ingilizce olunca ister istemez notlar dustu ve de sözele geçmek zorunda kaldırıldım Very Happy ama inşallah bi üniversite kazanırım mutlu olmasamda 4 sene okuyup diplomamaı alıp elektronık yada bılgısayr teknık servisi olarak bir dukkan açmak... neyse . sınava gıren herkes inşallah benım gıbı dıılde kendı bolumunden bır yer kazanır.
Başa dönÖss sınavına girecek arkadaşlarımıza başarılar dilerimSitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based