Elektrotekno.com Ana SayfaElektrotekno.com - Referans Kodu Gerekmektedir


Okuduğunuz okula, kayıtlı olduğunuz bir kuruma veya çalıştığınız firmaya ait özel mail adresi ile kimliklerini belgeleyenlere, yönetim tarafından referans olunacak ve kod gönderilecektir.
Lütfen aşağıdaki örneklerdeki gibi bir mail adresiniz üzerinden Referans iletişim adresine, kısaca kendinizi tanıtan bir mail gönderiniz. Hotmail, yahoo gibi adresler üzerinden gelen mailler otomatik silinmektedirler.
Not: Maillerin incelenmesi ve davetiye gönderilmesi 2-3 gün sürebilir, lütfen bu zaman zarfında tekrar mail göndermeyiniz.

Örnek özel mail adresleri: numaraniz@okulunuz.edu.tr, numaraniz@okulunuz.k12.tr, adinizsoyadiniz@calistiginizfirma.com.tr, sicilno@meb.gov.tr, adinizsoyadiniz@emo.org.tr vs.Yukarıdaki şekilde özel mail adresine sahip olmayan ziyaretçilerimiz, foruma üye arkadaşlarından referans kodu isteyerek kayıt olabilirler.


Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based