Elektrotekno.com Ana Sayfa || Güç devreleri (Power circuits)

Soft Starting Yönetmi Seçimi Yardım.

allen15
Tarih: 17 03 2013 12:30

Merhaba arkadaşlar.Yüksek akım çeken bir DC motoru Bulanık mantık ile kontrolunu yumuşak anahtarlama tekniklerinden birini kullanıp kontrol edeceğim ama Soft starting konusunda çok yetersizim.Makale okudum ama bir sonuca varamadım.
İlk olarak yumuşak anahtarlama tekniklerinden hangisini seçmeliyim.Bunun bir yöntemi varmı?Bana en uygun yöntem hangisi olabilir.
ikinci olarak seçimi yaptım.Elimde IXFN280n85 mosfet var.Buna uygun devreyi nasıl yapıcam.Bu devreler standartmı yoksa nasıl yaparım.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Reklamlar

3 Kullanıcı bu konu için efes79m arkadaşımıza teşekkür ettiler

Soft Starting Yönetmi Seçimi Yardım.

Benzer Konular
- Kou Statik anahtarlama Sınav Soruları Yardım!!
- Assembly- TMR0 kesmesi ile ilgili yardım
- Asansör Fotosel, Boy Fotosel PCB yardım

- siemens logo soft üzerine staj defteri

- proje yardım
- Arkadaşlar çok acil yardım lütfen !!!
- HVDC' - acil yardım
- mono bass anfisi hakkında yardım
- Yardım isteği - SCADA kaydetme sorunu

- Soft Starter (Guc elektronıgı)

- autocad 2010 elektrik tesisat projesi keşif ozeti icin yardım

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.