Elektrotekno.com Ana Sayfa || Devre ve proje istekleriniz

2 adet basit şemanın baskı devresi gerekli

Hasanduran
Tarih: 17 01 2009 00:05

arkadaşlar 2 hafta içerisinde teslim etmem gereken bir proje var.
ares ile biraz yeni tanıştım.ancak 1 gün uşraştım beceremedim.Çıktı aldığımda abartılı ölçüler veriyordu..

Sizden istediğim aşagıdaki basit devrelerin Pcb sini yani ares formatındaki baskı devresini istiyorum..

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisi...verici.jpg
http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisi.../alici.jpg

arkadaşlar çok zor durumdayım.Allah şimdiden yapacak olanlardan razı olsun..

Saygılarımla

Reklamlar

2 adet basit şemanın baskı devresi gerekli

Benzer Konular
- PIC16F84 İle Yapılan LCD Ekran Dijital Saat Devresi Yapımı (Alarmlı)
- volt - amper metre devresi
- Lazerle Ses İletimi Devresi

- 10x10 led'li (100 led) süper audio spectrum analyser devresi.

- PIC16F84 İle 8 Kanal Hem Tek Hemde Çift Yönde Haberleşme Devresi Yapmı
- PIC16F84 İle Yapılan Klavye Kontrollü Kayan Yazı Devresi + Çift Tabaka PCB Şema
- Hassas ve İnce Baskı Devre Çıkartma
- ıxfh 26n50 ( 480 adet )
- Isis 10 Adet Temrin

- 60SN ses kayıt devresi+pcb (denenmiş-tübitak değil)

- Gün göstergeli saat devresi

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.