Elektrotekno.com Ana Sayfa || Devre ve proje istekleriniz


fm jammer

Kayıt: 18 Ağu 2006
Mesajlar: 4
Konum: izmir
Offline
besin
Tarih: 05 11 2007 16:57

arkadaşlar bu sene iiçin labdan proje yapmamız gerekiyor konumuz fm jammerlar... yani bir alandaki tüm radyo dalgalarını kesecek ve bizim yaptığımız yayın duyulacak.Mesela tünellerde şu anda ..... tünelinden geçmektesiniz şeklinde yayınlar yapılıyor o tarz birşeye ihtiyacım var... devre şeması olmasa bile biraz genel bilgi verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim....


ReklamlarOffline
ramazanaziz
Misafir
Tarih: 05 01 2009 14:16

fm jammer


mrb. fm jammerlar aslında oldukça basit diyeblrlm. ben şu an türkiyede özel jammer yapan birisi olarak seni biraz yönlendireym. şimdi sitede ve diğer sitelerde gsm jammer lar var onu görmüşsündür. tarama kısmını aynen kullanarak fm jammer yapablrsn. burda yapman gereksen sadece vco kısmını ve devamını değiştirmek içindir. bunun içinde piyasadan yada yurt dışından 80-120 mhz arasında çalışacak bir vco bulman gerekir. tabi güçlü yapmak istiosan devamına birde çıkış katı.
bu biraz işine yarablr sanırm. sana kolay gelsn
Başa dön
Kayıt: 26 Arl 2008
Mesajlar: 7
Konum: Ankara
Offline
dogannn
Tarih: 08 01 2009 21:34

aslında çıkan jammer sinyaline istediğin sesi modüle edebilirsen istediğini tam olarak yapmış olursun. yani radyo hangi frekansta olursa olsun senin gönderdiğin sinyali duyar sadece
Başa dönOffline
ramazanaziz
Misafir
Tarih: 10 01 2009 23:27

Doğan bu nasıl bir cvp ? Ben sana böylemi örettim yıllardır. Kesinlikle yanlış. jammerde sinyal bir frekansda sabit değilki. bütün frekansları tarar.haliyle bunu hiç bir alıcı çözemez. bolu tünelinde bir çok frekansda vericiler var ve hepsinin ortak ses girişi var. haliyle hangi frekansa geçersen geç aynı yerden konuşma devam ediyor.
Başa dön
Kayıt: 26 Arl 2008
Mesajlar: 7
Konum: Ankara
Offline
dogannn
Tarih: 17 01 2009 10:16

abi 88 ile 108 arasında 0.1 aralıkla tüm frekanslarda yayın yapmak gerekir yaklaşık 200 tane verici gerekmez mi?
Başa dönOffline
ramazanaziz

Misafir
Tarih: 17 01 2009 13:28

hayır gerekmez. sen boluda hiç denemedin herhalde. zaten toprağın altına girince radyoların sinyali iyce azalıo. ve radyoda toplam 5-6 frekansda uyarı yayını çıkıo. haliyle 90 95 100 105 mhzde 4 verici olsa yeter. zaten etrafta sinyal olmayınca radyo otomatik taramay geçio. haliylde en yakın en güçlü sinyali bulup kitlicek. isteyen ucuz fiyata yapabilirm. birde elimde gerçek orjinal pll li radyo vericisi var 50w. isteyene bunuda verebilirim.
Başa dönfm jammer


Benzer Konular
- GSM 900 bandı jammer
- GSM jammer
- jammer(sinyal bozucu)

- rf sinyal bozucu jammer devresi

- rf sinyal bozucu jammer
- jammer
- cep telefonu için jammer
- fm jammer
- gsm Jammer

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based