Elektrotekno.com Ana Sayfa || Kullanma Kılavuzları || İstekleriniz

Ansoft MAxwell 3D kullanımı - yardım

yilmasaydin
Tarih: 05 10 2008 21:11

Arkadaşlar ansoft firmasının üretimi olan Maxwell programıyla ilgili türkçe veya ingilizce dökümanlar arıyorum yardımcı olursanız çok sevimirim şimdiden teşekkürler.

Reklamlar
Hasanduran
Tarih: 17 10 2008 20:24

Gulec
Tarih: 16 04 2009 15:45

merhaba,
Bir ara maxwell ile uğraşmıştım. Maxwell ile ilgili en iyi dökümanları korelilerin analiz forumlarında bulabilirsin. Dil biraz sorun oluyor ama çok büyük problem değil.
Elimde olan bir kaç ppt dosyasını linke yüklüyorum ordan alabilirsin. Bayağı bir zaman geçmiş ama belki yardımım dokunur.

http://rapidshare.com/files/222019197/M...t.rar.html
Başa dön

Ansoft MAxwell 3D kullanımı - yardım

Benzer Konular
- Kou Statik anahtarlama Sınav Soruları Yardım!!
- Assembly- TMR0 kesmesi ile ilgili yardım
- Asansör Fotosel, Boy Fotosel PCB yardım

- proje yardım

- Arkadaşlar çok acil yardım lütfen !!!
- PARSIC Programı Kullanımı ve Uygulamalar
- HVDC' - acil yardım
- mono bass anfisi hakkında yardım
- Siemens S7-300 Analog Sinyal FC105 fonksiyonu kullanımı

- Optik fiberlerin tıpta ve ulaşımda kullanımı (Sunum)

- rüzgÂr enerjisinde asenkron generatör kullanımı

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.