Elektrotekno.com Ana Sayfa || Ürün inceleme


Kart arıza test cihazları

Kayıt: 07 May 2006
Mesajlar: 326
Konum: GEBZE
Offline
tahir549
Tarih: 19 11 2011 22:43

Merhaba arkadaşlar ben bu cihazlardan birini almak istiyorum aklıma polar pfl 760 veya pfl780 yatıyor ama kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirmi polar diğer ürünlere göre çok pahalı acaba diğer ürünlerle bunun arasında neden bu kadar fark var aralarındaki farkı çözemedim kullanım açısından hangisi üstünlük sağlar sağladığı özellikler ve kolaylıklar nelerdir.

aklımda polar var vazgeçersem reelektronik cihazı var ve huntron sizce hangisi pfl cihazının bütün yapabildiği herşeyi diğer cihazlar yapabiliyor mu şimdi ürünleri yapan satanlara sorsam polarla aynı der tabiki kimse ürününü kötülemez ama sınırlı imkanlar dahilinde alacağım için sizinle paylaşmak bilgi ve deneyim almak istedim.

http://huntron.com/index.htm

http://www.reelektronik.com/uretimlerimiz_EFL425P.html

http://www.polarinstruments.com/pdf/brochures/PFL.pdf


Reklamlar
Kayıt: 02 Ksm 2009
Mesajlar: 764
Konum: Kocaeli
Offline
senoleker
Tarih: 20 11 2011 00:56

Bir fuarda hayal meyal gördüğümü hatırlıyorum; ancak o zaman hiç bir şey anlamamıştım.
Şimdi verdiğiniz linkleri incelediğimde bu aletlerin benim ortağımın malzeme kontolünde kullandığı aletten farkını anlayamadım. Ama ortak o aleti kendisi yaptı. Bir osiloskoba bağlı bir transformotör ve bir komütatörden ibaret. Aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba?
Başa dön
Kayıt: 07 May 2006
Mesajlar: 326
Konum: GEBZE
Offline
tahir549
Tarih: 22 11 2011 00:19

üstad cihazların çalışma mantığıyla ilgili hiç bir bilgim yok hazır ürünlere bakıyorum içlerinde en iyisi polar cihazı ama çok aşırı pahalı bir cihaz poların kullanımı için ve özellikleri için detaylı püf noktalarına ihtiyacım var yani polarda olupta diğer ürünlerde olmayan özellikleri bilen daha önce bu ürünler hakkında detaylı bilgi edinen varsa paylaşabilir mi?
Başa dön
Kayıt: 08 Ksm 2006
Mesajlar: 149

Offline
cengz
Tarih: 22 11 2011 11:03

merhaba
hocam reelektronik'in cihazını alabilirsin diğer cihazlarla aynı fonksiyonları yapmakta ve sanırım daha ucuz
Başa dön
Kayıt: 07 May 2006
Mesajlar: 326
Konum: GEBZE
Offline
tahir549
Tarih: 25 11 2011 18:31

herkez kendi malını ürününü övüyor ama bazı kullanıcalar çok çelişkili bilgiler veriyor poların eksik olduğunu söyleyende var ürünün polar kalite ve standartlarında hatta daha gelişmiş olduğunu söyleyende kimi huntron u övüyor kimi başka eksiğini söylüyor Smile) karmaşık bir durum pahalı cihazlar olduğu için önceden araştırmak istiyorum 3 4 bin tl yede cihaz var 35000 tl yede karıştı kafam açıkcası kullanan ustalardan bilgi ve yardım bekliyorum
Başa dönKart arıza test cihazları


Benzer Konular
- Kart programlayıcı program istekleriniz buraya!!!
- Modbus Test Programı
- kombi kart test cihazı şeması

- Karel Elektronik A.Ş. Staj Raporu (Üretim ve Test Bölümü)

- Servo motor ve sürücü test düzeneği
- pic 16f819 ile gps sd-kart logger
- autocadde draw ,için test soruları
- PCMCIA kart üzerinden seri port programlıyıcı
- 6300 Arıza Şeması

- Radio Controlled Car Model as a Vehicle Dynamics Test Bed

- Elektrik bakım-arıza teknik bilgiler.ppt

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based