Elektrotekno.com Ana Sayfa || Duyurular - Öneriler - İstekler


Sitemize Üyelik

Kayıt: 26 Ekm 2008
Mesajlar: 18

Offline
mhorzum
Tarih: 14 04 2012 13:38

Arkadaşlar sitemizin kayıt kısmı ile ilgili bir sorun var galiba. Geçenlerde(1 ay önce) bir kaç arkadaşım üye olmak üzere edu.tr uzantılı mail adresi ile başvuruda bulunmalarına rağmen kendilerine herhangi bir referans kodu gönderilmemiştir. Başvuru sırasında kullanılan mail adresini yönetim ne kadar sıklıkta kontrol ediyor? Bir de mail adresleri adsoyad@okuladı.edu.tr formatında. Üyelikde istenen örnek mail adresleri kısmında okulnumarasi@okuladı.edu.tr formatına yer verilirken adsoyad@okuladı.edu.tr formatı yok. Bu da referans kodu gönderilmeme sebebi olabilir mi?


Reklamlar
Kayıt: 08 Arl 2009
Mesajlar: 258
Konum: Ankara
Offline
Dr.Freeman
Tarih: 14 04 2012 19:19

Elektroteknoya edu.tr uzantılı mail adresi ile üyelik artık gerçekleştirilmiyor diye biliyorum. Sanırsam bu duyurulmuştuda, üyelik için geçerli kabul tek şart üye olan birinin referansı.
Başa dön
Kayıt: 26 Ekm 2008
Mesajlar: 18

Offline
mhorzum
Tarih: 14 04 2012 21:01

uzun süre foruma girememiştim. duyurulduğundan haberim yoktu. artık referans kodu bulmaya çalışacak arkadaşlar.
Başa dönSitemize Üyelik


Benzer Konular

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based