Elektrotekno.com Ana Sayfa

Arama sonucunda 3 uyan sonuç bulundu


Başlık
Forum
Mesajı gönderen | Cevaplar - Görüntüleme | Tarih Saat

teşekkürler öncelikle bu uygulama için. yalnız 16f877 gibi bir pic varken 16f84a için verimli bir uygulama olarak görülmez sanırım. Emeğine sağlık.

benim kullandığım devrede 2 farklı ses kaydını farklı durumlara göre çalmam gerek. bunun için bu ısd2560 entegresi ile bunu nasıl gerçekleştirebilirim??? yardımcı olursanız sevinirim.

kullandığınız LDR üzerine ne yapıştırdınız öğrenebilir miyim? ayrıca ölçüm yaparken LDR ye parmak değmemesi için nasıl bir prob tasarlardınız. tavsiyeniz var mı bu konuda...


1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based