Elektrotekno.com Ana Sayfa

Arama sonucunda 23 uyan sonuç bulundu

Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki


Başlık
Forum
Mesajı gönderen | Cevaplar - Görüntüleme | Tarih Saat

Ben bu devreyi 8x8 ve 5x7 Matrix displeyle denedim protusta güzel çalışıyor. Hata vermiyor.Ama tek sorunum sütun sayısını arttırmak.Uğraştım ama yapamadım. İnşallah arkadaşlar yardımcı olur:)

Arkadaşım ben bu devrede sütun sayısını arttırmak istiyorum.Ama bir türlü beceremedim. Fikri olan varsa paylaşa bilirmi.İlginiz için şimdiden teşekkür edeyorum.
tahala87 | 15 - 31044 | 02 02 2007 00:32

Arkadaşım Anlattıkların tamamiyle doğru ve gerekli bilgiler. Ben EML Elektronik çıkışlıyım ve Lise 3 te staj için Cep telefonu tamiri yapan birinin yanına girdim. Bu işi 2 sene yaptın. Dediğin gibi ço ...
tahala87 | 13 - 12839 | 02 02 2007 00:19

Sıcaktan dolayı yanması zordur. Çünkü PC üzerindeki ısı belli bir seviyeye ulaştığı zaman anakart koruma amaçlı olarak PC yi kapatıyor. Elektrik sorunu daha çok sebep olur böyle sorunlarda. Ve ucuz ol ...
tahala87 | 9 - 6218 | 02 02 2007 00:14

Merhaba Arkadaşlar. Şuan kullandığım PC P3 646 MHZ ve 320 MB SD RAM özelliklere sahip ve XP kullanıyorum.Rahatlıkla çalışıyor.Bir çok programı birlikte kullanıyorum.Ama 64 Ram için Linux öneririm çok ...

Süreç Kontrol Dersinde işlenen deneyin raporları bulunmaktadır. Raporda; Çift Etkili Pnomatik Sistem ve Tek Etkili Silindirin sürülmesi ile iligili bilgiler bulunaktadır.

http://img530.imageshack.u ...

Analog Elektronikle ilgili her türlü bilgi ve örnek soruların bulundu 9 hafta bulunmaktadır.

--------------
Yarı İletken

Elektrik akımının geçip geçmemesine bizim karar verdiğimiz malzemelerdi ...

İnternet gezerken denk geldi.İlginç ve güzel bir devre. Umarım sizde beyenirsiniz. Ekte gerekli bilgiler vardır.

http://img403.imageshack.us/img403/4544/elektronikkumsaatiux0.jpg

PIC 16F84 ile yapılmış güzel bir saat devresi.Ekte ISIS yapılmış simulasyon ve ARES te yapılmış baskı devre vardır.

http://www.elektrotekno.com/userpix/2_adszqp5_1.jpg

İnternette gezerken denk geldi.İlgimi çekti sizlerle paylaşmak istiyorum. 3310 LCD ekranı ile kullanılarak termometre yapılmış.Devre küçük ve güzel duruyor.Gerekli belgeler zip içindedir.

http://im ...

Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki


1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sitemize üyelik ve içeriğin indirilmesi tamamen ücretsizdir. Sitemizde paylaşılan tüm dokümanlar (Tezler, makaleler, ders notları, sınav soru cevaplar, projeler) paylaşımcıların bireysel çalışmaları olup telif hakları kendilerine aittir ya da açık bir şekilde kamusal alana yerleştirilmiş dokümanların birer kopyalarıdır. Kişilerin bireysel çalışmalarını sitemizde yüklemesinde, sitemizde paylaşıma teşvik eden puanlama sisteminin de etkisi büyüktür. Bunlara rağmen hala size ait olan ve burada bulunmasına izin vermediğiniz dokümanlar varsa iletişim bölümünden yöneticilere bildirmeniz durumunda derhal silineceklerdir.
Powered by phpBB | Translated by phpBB Turkiye | Ads by Google Adsense | Design by Crazy Bat based